Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Korhan Dabakan

Herkese selamlar

Recommended Posts

Yıllar önce 20li yaşların başında oyuncak mağasında (yaş 30lara dayandı ama hala oyuncak mağazası gezmeye hala bayılıyorum. :) ) görüp bir adet gemi maketi almıştım. Tabi o zaman çevremde kimsede yok ( gerçi hala yok), forum falan araştırmamıştım. Gemi maketi araya gitti (sanki geçenlerde bir yerlerde gözüme ilişti.)

Tabi yıllardan beri tekrar ve adam akıllı başlamak istiyorum ama iş, evlilik, tayinler vs vs derken ancak 9-10 yıl sonrasına kadar uzandık. Tekrar başlama hevesi ile İzmir Kemeraltında önceden araştırdığım maket dükkanına gittim ve dükkan sahibi olan abimize yeni başlayacağım ne önerirsiniz dediğimde, abimiz esnaflığın ölmemiş olduğunu ve işine olan saygısını göstererek. Yeni başlama kitini kendisinin bana satarsa pahalıya mal olacağını, internetten daha ucuza alabileceğimi başlayanların %90’ının bu hobiyi bıraktığını ve daha ucuza aldığım starter kit yapmamı yaparken bol bol foto çekmemi ve bitirdikten sonra kendisine getirip göstermemi ve devam etmek istersem o zaman dükkandan bir şeyler bakarız dedi. 

Bende kendisinin dediği gibi revell Dassault Rafale M statter kit ile evde kızımdan ve kedimizden fırsat bulabildiğim zamanlarda ilgilenmeye çalışıyorum. 

Bir süre daha uçaklarla ilgilenip daha sonrasında askeri kara taşıtlarına geçmeyi düşünüyorum. 

Herkese iyi forumlar. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Foruma hoşgeldiniz,

Cüneyt abi her yeni başlayan için bu şekilde yönlendirme yapar sağolsun.

Model yaparken bol paylaşım yapın, soru sorun ve eleştirileri olumlu alırsanız kısa sürede güzel bir seviyeye modellerinizi taşıyabilirsiniz.

İsim ve soyisim içinde güncelleme rica ediyorum, kolay gelsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Foruma hoşgeldiniz,

Cüneyt abi her yeni başlayan için bu şekilde yönlendirme yapar sağolsun.

Model yaparken bol paylaşım yapın, soru sorun ve eleştirileri olumlu alırsanız kısa sürede güzel bir seviyeye modellerinizi taşıyabilirsiniz.

İsim ve soyisim içinde güncelleme rica ediyorum, kolay gelsin.

Hoş buldum,

Aynen sağolsun gerçekten yardımcı oldu, dışarıda oturan arkadaşlar vardı hatta geç istersen onlarla sohbet et dedi ama pek bilgi sahibi olmadığım içinde çekindim açıkçası.

Güncelledim teşekkür ederim. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.