Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Kenan Turhan

1/48 | P-40B Tiger Shark | Revell+Monogram | Kenan Turhan

Recommended Posts

10 saat önce, Kahraman Ege Ceri yazdı:

Bu işçiliğe şapka çıkartılır. Süreci dahil çok başarılı bir çalışma oldu elinize sağlı üstadım

Çok sağ olun,daha ne eklenebilirdi derseniz internette çok alternatif vardı ama bu kite bu kadar yeter :)

2 saat önce, Can Gürkök yazdı:

Kanopi,boyası,gergi teli işçiliği (aynı zamanda anten heralde), perçinler,ne diyeyim  Gök Tengri iyiliğini versin Kenan komutanım.

Selamlar,saygılar.

Abi çok sağ ol,küçük eklemeler onlar :D istavrit Baky gibi kadın figürü erkeğe henüz döndürmeyi başaramadım :lol:

2 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Efsane işçilik, ellerine, gözlerine sağlık komutan. :) 

Mart ayında ki buluşmaya getir de mıncıklayalım biraz. :) 

Gökaycığım çok sağ ol,toplantı Martta sanırım,istersen nisan başı yapalım neme lazım Baky beyden her şey beklenir,sonra Kadıköyde birinin çantasına yapışmış bulmayalım pisiciği :lol:

Bir saat önce, Hakan Güney yazdı:

Eline sağlık Kenan...

Çok sağ ol Hakan hocam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Harika bir işçilik. En son Hasegawa P-40 yapmıştım radyo antenleri için yapmış olduğun işçilik kancalar vs. aklıma gelmedi :( şimdi ise elinden çıkan bu güzelliği görünce tekrar bir P-40 daha yapasım geldi  :) 

Ellerinize sağlık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Çok sağ olun,daha ne eklenebilirdi derseniz internette çok alternatif vardı ama bu kite bu kadar yeter :)

Abi çok sağ ol,küçük eklemeler onlar :D istavrit Baky gibi kadın figürü erkeğe henüz döndürmeyi başaramadım :lol:

Gökaycığım çok sağ ol,toplantı Martta sanırım,istersen nisan başı yapalım neme lazım Baky beyden her şey beklenir,sonra Kadıköyde birinin çantasına yapışmış bulmayalım pisiciği :lol:

Çok sağ ol Hakan hocam.

Mart sonu seçimden önce ki hafta 24 Mart Hobimodels olarak planlıyoruz abi, Ender abi müsait olursa tabi ki. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 20.02.2019 at 11:30, Mutlu Toker yazdı:

Ellerin dert görmesin komutan. Gayet güzel bitmiş.

Mutlu çok sağ ol,bu mal anca bu kadar oldu :)

On 20.02.2019 at 11:30, Eren Erdogan yazdı:

Harika bir işçilik. En son Hasegawa P-40 yapmıştım radyo antenleri için yapmış olduğun işçilik kancalar vs. aklıma gelmedi :( şimdi ise elinden çıkan bu güzelliği görünce tekrar bir P-40 daha yapasım geldi  :) 

Ellerinize sağlık.

Eren çok sağ ol,senin hasegawa ile bunun arasında dağ değil kanyon var :lol: bu dışa detay ve baştan sallama üretilmiş resmen ;)

On 20.02.2019 at 11:34, Ümit BİLGİ yazdı:

Komutanım Kenan Ağabeyim!

Saygılar...

Ümitciğim canımın içi sevgiler :D

On 20.02.2019 at 11:49, Gökay Yalçın yazdı:

Mart sonu seçimden önce ki hafta 24 Mart Hobimodels olarak planlıyoruz abi, Ender abi müsait olursa tabi ki. 

Umarım müsait olur,buluşuruz Baky çok özlemiş beleş çay,kahve,kurabiye,sarı gazoz vs. ne varsa yemeyi içmeyi :lol: korkarım yine Enderin ocağına incir ağacı dikecek :lol: 

On 20.02.2019 at 18:07, Umut Can Aydın yazdı:

Ellerine sağlık Kenan abi çok güzel görünüyor. Şahsi görüşüm yeşil tonunda ki tonlamalar gibi sarı renginde de  belirgin tonlamalar olsaydı gözüme daha güzel görünecekti. O yüzden notum 10 üzerinden 9 :P 

Bu arada konun başına üretim aşamalarını ekledim abi.

Çok sağ ol Umutcuğum canımcığım :) Seni gidi seni notta kırarmış :lol: sıfırcı Maho seni :P not kıran kalemini pinciklesin Baky abin 

aslında sarı dediğin yerler kahverengi,mamafih o yerlere de açık ton serpiştirdim tam belli olmuyor.

9 saat önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Ellerine sağlık Kenan abi.

Kubilay çok sağ ol :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.