Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Ali Ulaş

1/48 | HYBRID | Bandai+Wave | Ali Ulaş

Recommended Posts

selam Arkadaşlar

1 ayda bitecek iş neredeyse 2 ay masada süründükten sonra bitti. boya işi içime çok sinmişti ama eskitme biraz yalap şalap oldu, biraz tembellik ile tamiya eskitme pastelleri ile sonlandırdım. uzun süredir bunları pas içiN kullanmıyordum, niye kullanmadıgımı hatırladım :D 

Zemin için belki sonra bir kaç detay eklerim, yaprak çöp kovası vs gibi, belki bir sokak lambası bile olabilir. 

son kare ise küçük yardımcım, en sevdiğim masa sallayıcı ve maket düşürücüme ait :D 

şimdilik bu kadar

hepinize iyi haftalar

IMG_2039IMG_2047IMG_2059

IMG_2050IMG_2061IMG_2065IMG_2080IMG_2088IMG_2091IMG_2093IMG_2096IMG_2098IMG_2099IMG_2101IMG_2103IMG_2105IMG_2106IMG_2115IMG_E2118IMG_2123IMG_2124IMG_2125IMG_2131IMG_2144IMG_2143IMG_2150IMG_2162IMG_E2181IMG_2014

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Harika olmuş. Eline sağlık.

Bende duvara takıldım. Üstüne bol sıvı derz sürülüp, sonra silinse. Üstüne de koyu tonlarda, altlara da belli belirsiz yeşil yosun rengi yıkama yapılsa çok daha güzel dururmuş.

Amcanın kaskından çıkan kablo da bence siyah ve spiral şeklinde olursa daha hoş olur gibi geldi bana

Bu fikir sadece zaten çok güzel olan bir modelin belki bir tık daha güzel olması için bir fikir. Sürekli modelin başında olunca bazı şeyler sıkıyor ve görülmüyor.

Gerçekten işlerini seviyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Bayram KOÇER yazdı:

Modellerde harika sizde harikasınız:wub: elinize sağlık abi. Maşallah kuzuya:wub:

çok teşekkürler Bayram ^_^

53 dakika önce, Nurtekin Taşkurt yazdı:

Zemini ve maketi çok beğendim. Sırt çantası ve ak_47'nin  ise uymadığını dusunuyorum. 

teşekkür ederim yorumunuz için  ^_^

36 dakika önce, Gökay Yalçın yazdı:

Ne efsane silahmış bu AK 47 ! yıl olmuş 2148 hala kullanılıyor ! :) bende model ve yüzeyin uyumunu çok beğendim.

Figür ve aksesuarların ( bank hariç ) aceleye geldiğini bütünlüğü bozduğunu söyleyebilirim.

Ellerine sağlık Ali.

o silah dünyanın yok oluş gününü görür bence :) 

teşekkürler Gökay :)

30 dakika önce, Kahraman Ege Ceri yazdı:

Elinize sağlık çok beğendim.

Çok teşekkürler

29 dakika önce, Umut Can Aydın yazdı:

Ellerine sağlık Ali abi

saolasın Umutcum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Harika olmuş. Eline sağlık.

Bende duvara takıldım. Üstüne bol sıvı derz sürülüp, sonra silinse. Üstüne de koyu tonlarda, altlara da belli belirsiz yeşil yosun rengi yıkama yapılsa çok daha güzel dururmuş.

Amcanın kaskından çıkan kablo da bence siyah ve spiral şeklinde olursa daha hoş olur gibi geldi bana

Bu fikir sadece zaten çok güzel olan bir modelin belki bir tık daha güzel olması için bir fikir. Sürekli modelin başında olunca bazı şeyler sıkıyor ve görülmüyor.

Gerçekten işlerini seviyorum. 

çok teşekkürler Bulut :wub:

hala amatör oldugum için gerçekten bazen sabırsızlık en büyük düşmanım oluyor, biraz maymun iştahı derken, aklımdaki ve yolun sonundaki uyuşmuyor

yazdıklarına imzamı atıyorum :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.