Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Gökay Yalçın

1/35 | BM-21 Grad Late Version | Trumpeter | Gökay Yalçın

Recommended Posts

15 dakika önce, Umut Can Aydın yazdı:

Vernik olarak ne kullandın Alclad Gloss mu ? 

Umut ben sprey vernik kullanıyorum, daha hızlı ve sorunsuz oluyor, tek katta bitiyor iş. :) 

Çok daha maliyetli ama risksiz ve pratik Gunze'nin süper Cleari ni  mat ve parlak olarak kullanıyorum.

1.jpeg

23 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Sağolasın Baki abi, sessizliğim asaletim dendir diyorsun yani. :) 

Gökay gaz verip durma bu şahsa sonra burada ben uğraşıyorum :lol: yapamadığı marifetler için ağlamalar,sızlamalar,yaslayacak omuzlar arıyor ve sen km lerce uzaktasın kapana yakalanan ben oluyorum :lol: hadi omzumda ağlasın neyse aga birde sümsüğü akıyor pola marka göyneğimin yakasına :P zalım tarantula Baky ;)

Gökay ellerine sağlık :wub: Kamuflaj da vernik de güzel görünüyor. Kapılar sabitlendi mi yoksa açık yapacak mısın?

Bir de zemin ve diorama düşünüyor musun? Bu arkadaşın roketleri tek tek ahşap sandıklarda muhafaza ediliyor. Şöyle toz toprak, bol sandık çok güzel olur :) 

18 saat önce, Fatih Taş yazdı:

Gökay ellerine sağlık :wub: Kamuflaj da vernik de güzel görünüyor. Kapılar sabitlendi mi yoksa açık yapacak mısın?

Bir de zemin ve diorama düşünüyor musun? Bu arkadaşın roketleri tek tek ahşap sandıklarda muhafaza ediliyor. Şöyle toz toprak, bol sandık çok güzel olur :) 

Sağolasın Fatih abi, diorama yapmayı pek sevmiyorum ama bakalım belli de olmaz. :) 

2 saat önce, baki temel yazdı:

Herşeyiyle kıvamında ellerine sağlık.Ancak renginden kaynaklı(senin dında) sanki oyuncak havasında gibi

Sağolasın Baki abi camlar açılsın, metalik görünüm de verince daha güzel görünür sanırım.

Gökay ellerine sağlık :) Alt kısımdaki eskitme ve kirlenmeler abartısız ve gerçekçi duruyor. Muhtemelen planında vardır ama fırlatma tüplerinin uçlarına is ve yanık yapmayı unutma diye hatırlatayım dedim.  Bir de fırlatma tüpleri boş mu dolu mu fotolardan tam anlayamadım ama bence tamamen boş bırakma ve bir kaç tane roket doldur derim :) 

3 saat önce, Fatih Taş yazdı:

Gökay ellerine sağlık :) Alt kısımdaki eskitme ve kirlenmeler abartısız ve gerçekçi duruyor. Muhtemelen planında vardır ama fırlatma tüplerinin uçlarına is ve yanık yapmayı unutma diye hatırlatayım dedim.  Bir de fırlatma tüpleri boş mu dolu mu fotolardan tam anlayamadım ama bence tamamen boş bırakma ve bir kaç tane roket doldur derim :) 

Sağolasın Fatih abi, fırlatma tüplerine smoke attım çok karartmak istemedim, modeli boğmasın diye ! namlu uçlarına gun metal pigment çalışacağım.

Tüplerin hepsi boş, dolu yapılmış modeller gördüm ama pek hoşuma gitmedi, kalem ucu gibi duruyor roketler, garip geldi. :) 

3 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Sağolasın Fatih abi, fırlatma tüplerine smoke attım çok karartmak istemedim, modeli boğmasın diye ! namlu uçlarına gun metal pigment çalışacağım.

Tüplerin hepsi boş, dolu yapılmış modeller gördüm ama pek hoşuma gitmedi, kalem ucu gibi duruyor roketler, garip geldi. :) 

Roketlerin ucu normalde görünmüyor diye aklımda kalmış (en azından Türk versiyonlarında), arka kısımları da soluk bir turuncu renginde. Bir de ateşleme mandalları var :) 

122-300-1

Adsız

Bir saat önce, Fatih Taş yazdı:

Roketlerin ucu normalde görünmüyor diye aklımda kalmış (en azından Türk versiyonlarında), arka kısımları da soluk bir turuncu renginde. Bir de ateşleme mandalları var :) 

WhatsApp Image 2019-03-05 at 10.16.16 (3)

Fatih abi kit planın da ve boyama şemasında bu şekilde verilmiş.