Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
y a m a n a y d ı n

Cromwell Models 1/72 Braille Size - TSK Araçları

Recommended Posts

Selamlar,

Genelde 1/35 ölcek araçlarının peşinden koşarım ama uzun zamandır sesi soluğu çıkmıyor sahibinin birazda sorunları var. Denk geldim 1/72 ölçek son operasyonlara ait TSK araçları cıkarmış, harika detaylar Sabra ve ACV-15 özellinde.. @Erhan Atalay abi özellikle sana gelsin ..  :wub: ,

Ref: https://henk.fox3000.com/Crommod.htm (Güncel liste) Cromwell kitlerini bulmakta yıllar süren sabır ve araştırma işi :D ama 1/72 modeleri için http://www.tracks-n-troops.eu mecrası ama önceden stok vs.bilgisini sormak gerekir bence..

Kit 72241 - Turkish. 120mm Sabra 2 M60T1 RWS MBT

crommod/72241/01.jpg

Kit 72242 - Turkish. ACV-15 25mm turret

crommod/72242/01.jpg

Kit 72243 - Turkish. ACV-15. 'One metre turret'

crommod/72243/01.jpg

Kit 72244 - Turkish. ACV-15. 'ACAV'. IFV.

crommod/72244/01.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yaman’cım selamlar , 

Firma ile epeydir ilişki halindeyim , özellikle bu TSK araçları için referans toplama konusunda destek oldum . Sahibi Gordon amca garip biri 😁 epeydir bu kitleri bana gönderecek , adres alıp duruyor henüz ses yok . Zaman zaman parasını gönderip malını alamayanların da serzenişlerine şahit oldum. Hastalıklar vs gerekçeler sunuyor sürekli .  Kısmet artık 😁

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, Erhan Atalay yazdı:

Yaman’cım selamlar , 

Firma ile epeydir ilişki halindeyim , özellikle bu TSK araçları için referans toplama konusunda destek oldum . Sahibi Gordon amca garip biri 😁 epeydir bu kitleri bana gönderecek , adres alıp duruyor henüz ses yok . Zaman zaman parasını gönderip malını alamayanların da serzenişlerine şahit oldum. Hastalıklar vs gerekçeler sunuyor sürekli .  Kısmet artık 😁

Selamlar abi,

Aynı değişen bir şey yok o zaman 7-8 yıl öncede sıkıntı yaşayan çok fazlaydı ve o zaman aracı kullanmıştım. Adı Alan -dı Glasgow'da  Jamieson's model onu ileticektim burada O da kapatmış dükkanı şimdi baktım. :( O yakındı Gordon amcaya eksik gedik olsa bile modelde hızlıca çözüyorduk ..

Kısmet ama ulaşır abi sıkıntı çıkmaz diyelim :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.