Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Bulut Solmaz

1/35 | German 3 Ton 4x2 Cargo Truck | Tamiya | Bulut SOLMAZ

Recommended Posts

hehehe daha uzar bu film :) elim yavaş.

Dostoyevski gibi uzattıkça uzatırım ben bunu :) 

Karşıma öyle saçma sapan şeyler çıkıpta zaman kaybettiğimi yazsam tam dostoyevski romanı olur.... Site yönetiminden tutunda, çocukların ödevine, hastalanan Ninelere kadar gidiyor... İş güç'ü hiç saymıyorum bile...

3 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

hehehe daha uzar bu film :) elim yavaş.

Dostoyevski gibi uzattıkça uzatırım ben bunu :) 

Karşıma öyle saçma sapan şeyler çıkıpta zaman kaybettiğimi yazsam tam dostoyevski romanı olur.... Site yönetiminden tutunda, çocukların ödevine, hastalanan Ninelere kadar gidiyor... İş güç'ü hiç saymıyorum bile...

Benim söylediğim işin espiri tarafı yaşamın için de öncelikli bir çok vazifemiz var ancak onları tamamlayıp kendimize bir vakit ayıarabilirsek hobimizle uğraşabiliyoruz.

Yönetiiye dalmadın dimi:D

3 saat önce, baki temel yazdı:

Benim söylediğim işin espiri tarafı yaşamın için de öncelikli bir çok vazifemiz var ancak onları tamamlayıp kendimize bir vakit ayıarabilirsek hobimizle uğraşabiliyoruz.

Yönetiiye dalmadın dimi:D

Yok 2-3 senedir yönetime gir diye bana gelip duruyorlardı ben hiç duymazdan geliyordum, Hanım aidattan şikayet edip toplantıya katılınca onu yönetime aldılar. Tabi işler yine bir şekilde ucundan bana da bulaştı :unsure:. Şimdi yönetime sayıyorum, ama yönetim beni sallamıyor :) Yönetim bana terlikle dalıyor :D Şimdi tam şunu yapayım diyorum tezgaha oturuyorum, biri geliyor. Şunu şöyle yapalım bunu böyle yapalım... Bende oturup katılmak zorunda kalıyorum. Onu geçtim öğretmen de bana taktı :D Habire abuk sabuk ödevler veriyorlar ya......

Bir saat önce, Ali Ulaş yazdı:

Kolay gelsin Bulut hocam, içi rahat etmiyor insanın o izleri görünce :) 

Teşekkürler. O izleri gördükçe duramıyorum. Birde bazıları zımpara için çok saçma yerlerde...