Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Bulut Solmaz

1/35 | German 3 Ton 4x2 Cargo Truck | Tamiya | Bulut SOLMAZ

Recommended Posts

hehehe daha uzar bu film :) elim yavaş.

Dostoyevski gibi uzattıkça uzatırım ben bunu :) 

Karşıma öyle saçma sapan şeyler çıkıpta zaman kaybettiğimi yazsam tam dostoyevski romanı olur.... Site yönetiminden tutunda, çocukların ödevine, hastalanan Ninelere kadar gidiyor... İş güç'ü hiç saymıyorum bile...

3 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

hehehe daha uzar bu film :) elim yavaş.

Dostoyevski gibi uzattıkça uzatırım ben bunu :) 

Karşıma öyle saçma sapan şeyler çıkıpta zaman kaybettiğimi yazsam tam dostoyevski romanı olur.... Site yönetiminden tutunda, çocukların ödevine, hastalanan Ninelere kadar gidiyor... İş güç'ü hiç saymıyorum bile...

Benim söylediğim işin espiri tarafı yaşamın için de öncelikli bir çok vazifemiz var ancak onları tamamlayıp kendimize bir vakit ayıarabilirsek hobimizle uğraşabiliyoruz.

Yönetiiye dalmadın dimi:D

Guest   
Guest

Kolay gelsin Bulut hocam, içi rahat etmiyor insanın o izleri görünce :) 

3 saat önce, baki temel yazdı:

Benim söylediğim işin espiri tarafı yaşamın için de öncelikli bir çok vazifemiz var ancak onları tamamlayıp kendimize bir vakit ayıarabilirsek hobimizle uğraşabiliyoruz.

Yönetiiye dalmadın dimi:D

Yok 2-3 senedir yönetime gir diye bana gelip duruyorlardı ben hiç duymazdan geliyordum, Hanım aidattan şikayet edip toplantıya katılınca onu yönetime aldılar. Tabi işler yine bir şekilde ucundan bana da bulaştı :unsure:. Şimdi yönetime sayıyorum, ama yönetim beni sallamıyor :) Yönetim bana terlikle dalıyor :D Şimdi tam şunu yapayım diyorum tezgaha oturuyorum, biri geliyor. Şunu şöyle yapalım bunu böyle yapalım... Bende oturup katılmak zorunda kalıyorum. Onu geçtim öğretmen de bana taktı :D Habire abuk sabuk ödevler veriyorlar ya......

Bir saat önce, Ali Ulaş yazdı:

Kolay gelsin Bulut hocam, içi rahat etmiyor insanın o izleri görünce :) 

Teşekkürler. O izleri gördükçe duramıyorum. Birde bazıları zımpara için çok saçma yerlerde...

geçmiş olsun bulut acil şifalar diliyorum.Kasaya ana rengi biraz sulu ve uzaktan atarsan efektler biraz daha solar.daha snrada tekrar yağlı boya ile yıkama ile ahşap dokusu biraz daha öne cikar diye pratikte düşünüyorum.

16 saat önce, Bayram KOÇER yazdı:

Çok çok geçmiş olsun Bulut hocam. Acil şifalar dilerim. Umarım sağlığına bir an önce kavuşur modellere devam edersiniz. Aksilikler geldimi hep üst üste geliyor malesef. 

Teşekkürler Bayram. Dediğim gibi firavunun laneti hep beni kovalıyor :)

16 saat önce, baki temel yazdı:

geçmiş olsun bulut acil şifalar diliyorum.Kasaya ana rengi biraz sulu ve uzaktan atarsan efektler biraz daha solar.daha snrada tekrar yağlı boya ile yıkama ile ahşap dokusu biraz daha öne cikar diye pratikte düşünüyorum.

Teşekkürler. Baki hocam. Aklımda bin türlü şey varda elimden gelmiyor :) Aradan zaman geçince de ne yapacağımı unutuyorum :) 

Akşamları eve gelip tezgaha bakınca yada açamadığım kavanozları görünce ciddi ciddi acayip canım sıkılıyor da yapacak birşey yok. Şakaya vuruyorum. 

16 saat önce, Alperen Yüksel yazdı:

Büyük geçmiş olsun abi.Aynı zamanda manidar olacak şekilde ellerine sağlık :) 

13 saat önce, ismet güralp yazdı:

Geçmiş olsun Bulut Hocam.

11 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Bulut hocam ellerine sağlık ve çok çok geçmiş olsun tez zamanda sağlığına kavuşursun inşallah.

10 saat önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Çok geçmiş olsun , ellerinize sağlık aynı zamanda :)

21 dakika önce, Gökay Yalçın yazdı:

Geçmiş olsun, kolay gelsin.

Hepinize çok teşekkürler...

14 saat önce, Ahmet Aslanlı yazdı:

Çok geçmiş olsun Bulut. 

Kamyon da güzel olacak. 

Biterse bir ihtimal güzel olacak :D 

11 saat önce, Ahmet Eren İspir yazdı:

Geçmiş olsun Bulut abi, bunca kazadan sonra yine de tek parça maketin başına oturabilmek büyük başarı

Oturmayı denedim, olmuyor valla :( yapılanların son 5 fotoğrafı hariç elimi sakatlamadan önceki hali. Son fotolarda biraz ufak revizyonlar yapayım dedim. Olmuyor. İnce iş filan sıkar... :( 

Şimdi, Kahraman Ege Ceri yazdı:

Paylaşımı görünce beni de bir heyecamn bastı vallahi :D Hakşıymışım da her şeye rağmen bence güzel görünüyor. Araya bu kadar uzun periyotlar girince motivasyonu kaybetmemek de ayrı bir başarı bence. Eline sağlık ve kolay gelsin Bulut hocam :)

Teşekkürler.  Araya bu kadar zaman girince motivasyon kalmıyor ama zorluyorum... :) Daha acemiyiz işte, elimden geldiğince düzgün bir şey yapmaya çalışıyorum. Yaptıkça öğreniyorum. Nedense genelde nasıl olmaması gerektiğini öğreniyorum :D 

9 dakika önce, Gökay Yalçın yazdı:

Ben bunu tamamen unutmuştum, beklemeye değecek galiba :) çok güzel görünüyor, kolay gelsin.

Unutulacak kadar uzadı... Umarım beklemeye değer.

2 dakika önce, Umut Can Aydın yazdı:

Renk ve uyguladığın eskitme tam tadında olmuş. Kolay gelsin

Teşekkürler.

Daha buna düşündüğüm çok şey var. Arkayı baya bir doldurmayı düşünüyorum. 

Sırada bir iki eskitme işi daha var. Chipping'i abatmamayı umuyorum :) alta eteklere çok az toprak. (itici izlerini de kapatmak lazım). Yağlı boya tonlama filan yapmayı da düşünüyorum. Kırıp bozduğum şeyleri de tamir etmek lazım. Sakar bir fil gibiyim. Elime aldığımı kırıyorum.