Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Bulut Solmaz

1/35 | German 3 Ton 4x2 Cargo Truck | Tamiya | Bulut SOLMAZ

Recommended Posts

On 27.02.2021 at 15:30, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Hala camlardaki bant nasıl çıkacak onu merak ediyorum.

@Kürşat Kaan Kerimoğlu Allaha şükür çok sorun çıkartmadı. Ufak tefek sıkıntılı yerler vardı ama o bölümleri sorunlu hali ile istediğim gibiydi.

IMG_20210331_204414

IMG_20210331_204426

Yan camdaki ufak hatalı bölümü sevdim. Özellikle yapmadım ama güzel durdu. 

IMG_20210331_204440

IMG_20210331_204449

IMG_20210331_204510

Camlara Toz yapacağım için maskeledim.

IMG_20210328_212350

IMG_20210331_210906

IMG_20210331_210915

Amacım ön camı bu kadar tozlandırmak değildi. Damlalıktan koca bir damla alkol fırladı (evet fırladı) ve camdaki boyayı batırdı. Dış minnakların (smet) bir kumpası olduğuna eminim. Düzeltmeye çalışırken baktım iyice batıyor. Kamufle etmek için bastım buff'ı.

IMG_20210331_224046

Yan camlarda toz istediğim gibi oldu. 

IMG_20210331_224051

Arka cama buff sıkmadım ama buff lu gibi duruyor elginççç 🤔🤔😁

IMG_20210331_224055

IMG_20210331_224110

IMG_20210331_224114

IMG_20210331_224117

Alet edevatıyla tam tekmil. Daha hiç bir aksesuar sabitlenmedi ama bir kaç saatlik abuk subuk denemeler sonucu bu haline karar kıldım. Daha bir kaç ıvır ve de zıvırıda eklemedim...

IMG_20210401_220155

IMG_20210401_220202

IMG_20210401_220211

IMG_20210401_220221

IMG_20210401_220240

İyi haberi vereyim bu gamyon benim için BİTTİ. Çarkını filan ters takmadıysam kaldırıp Bunu ve çarkına tükürdüğüm pisikleti ile birlikte konacağı zemine başlayacağım. Bu sefer azimliyim 2022 yi geçirmeyeceğim :D:D 

8 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Dış minnakların (smet) bir kumpası olduğuna eminim

O dış minnaklar kadar başına daş düşmesin inşaalllaaahhh.😂😂😂

Düzeltmeye çalışırken baktım iyice batıyor.

Nası bir beceriyse düzgün yapayım derken batırıyorsun ama kapasitenin üstünde 😂😂😂 iş çıkıyor 😅😅😂

Yan camdaki ufak hatalı bölümü sevdim

Ufak mı? Bildiğin falçataynan faça atmışsın cama be...😂😂😂

tenor.gif

Daha bir kaç ıvır ve de zıvırıda eklemedim

Kırmızı bidon koymazsan hatrım kalır. Ahirette iki elim yakanda olur, ahirete kadar dünyayı zindan ederim vallahi. 

İyi haberi vereyim bu gamyon benim için BİTTİ.

Akünün kutup başları belli değil. Düzelt. Olmamış. 😂😅😂

ActualBronzeAlabamamapturtle-max-1mb.gif

İyi haberi vereyim bu gamyon benim için BİTTİ.

ayyyyyyyyyyy çok üzüldüm :(keşke bitmeseydi penbe birezilya dizileri kıvamında ne güzel de izliyorduk:rolleyes:

neyse devam dizisi cıkacakmış samanlıktaki kamyon mu arazideki kamyonmu ne tam getiremedim adını onu izleriz artık:wub:2 sene sürer  herhalde

2 saat önce, ismet güralp yazdı:

Ufak mı? Bildiğin falçataynan faça atmışsın cama be...😂😂😂

fotoğrafta göründüğü gibi değil o. hafif bir iz var. Cep telef10'uyla bakınca tam anlaşılmıyor tabi.

Kırmızı bidon koymazsan hatrım kalır. Ahirette iki elim yakanda olur, ahirete kadar dünyayı zindan ederim vallahi. 

Senin bizim tarafa geçmene izin vereceklerini sanmıyorum :D bir tarafından alevler çıkarken çok dikkat çekersin :D:D:D 
Var aslında da gözükmüyor. Adam kırmızı bidonu torpido gözüne koymuş :D:D:D 

Akünün kutup başları belli değil. Düzelt. Olmamış. 😂😅😂

O akünün kutup başı..... iyi iyi sen takılma onlara.

2 saat önce, baki temel yazdı:

neyse devam dizisi cıkacakmış samanlıktaki kamyon mu arazideki kamyonmu ne tam getiremedim adını onu izleriz artık:wub:2 sene sürer  herhalde

Gamyon base den sonra, Gamyon begining diye bir bölüm daha var aklımda :D:D:D:D 

Gamyon is coming 2022 :P 

On 02.04.2021 at 01:12, Bulut Solmaz yazdı:

Kürşat Kaan Kerimoğlu Allaha şükür çok sorun çıkartmadı. Ufak tefek sıkıntılı yerler vardı ama o bölümleri sorunlu hali ile istediğim gibiydi

Sevindim Bulut. Bir süre şu hastalıkla mücadele ettim. Atlattım şükür. Klavye başına geçecek gücü anca kendimde buldum. Bitirmişsin heralde modeli. Bi ara bakıp bi güzel gömerim bitmiş halini. 

41 dakika önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Sevindim Bulut. Bir süre şu hastalıkla mücadele ettim. Atlattım şükür. Klavye başına geçecek gücü anca kendimde buldum. Bitirmişsin heralde modeli. Bi ara bakıp bi güzel gömerim bitmiş halini. 

geçmiş olsun Kürşat hocam. bir senedir en yüksek bulaş riskiyle çalışan meslek grubu olmanızın yanı sıra verdiğiniz mücadele de hiç anlayabileceğimiz cinsten değil diye düşünüyorum.

1 saat önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Çok geçmiş olsun Kürşat... Sen iyi ol yeter ki ben en derine gömerim onu... Benimde aklındaydın. Ama işlerin yoğunluğuna yormuştum.

Fekat, bu fırsatçı zevzek kuşu, ketçaplı apandisit, Ravenloft muhtarı,  smet yeterince gömdü zati...

ama sen çıkart mezarından tekrar göm :D 

2 saat önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Kürşat çok geçmiş olsun. Umarım tamamen iyileşmişsindir ve arkada bir şey bırakmaz.  Ben de doktorun hastalar yoğun, tezgaha oturamıyor herhalde diyordum:huh:

1 saat önce, Fatih Taş yazdı:

Kürşat çok geçmiş olsun. Umarım tamamen iyileşmişsindir ve arkada bir şey bırakmaz.  Ben de doktorun hastalar yoğun, tezgaha oturamıyor herhalde diyordum:huh:

2 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Çok geçmiş olsun Kürşat... Sen iyi ol yeter ki ben en derine gömerim onu... Benimde aklındaydın. Ama işlerin yoğunluğuna yormuştum.

Fekat, bu fırsatçı zevzek kuşu, ketçaplı apandisit, Ravenloft muhtarı,  smet yeterince gömdü zati...

ama sen çıkart mezarından tekrar göm :D 

3 saat önce, Şerif Sadık yazdı:

geçmiş olsun Kürşat hocam. bir senedir en yüksek bulaş riskiyle çalışan meslek grubu olmanızın yanı sıra verdiğiniz mücadele de hiç anlayabileceğimiz cinsten değil diye düşünüyorum.

@Fatih Taş @Bulut Solmaz @Şerif Sadık

Teşekkür ederim. Şükür atlattım ama hastalanmadan önceki halime de dönebilmiş diilim. Yakın zamanda toparlarım heralde.

11 saat önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Doktorum. Tekrar büyük geçmiş olsun. Sen bu SİU muhtarı Bulu manituyu bana bırak. Her türlü hakkından geliyor ağzımdan burnundan getiriyorum. Sen güçlü kuvvetli aramıza dön yeter. Bir deprem bir covid çok zor süreçler geçirdiniz. Kendine iyi bak.

İki kızım tıp okuyor, 1 yıl sonra bugün okullarına döndüler. Aklım onlarda. Allah yardımcımız, yardımcınız olsun. 

Tekrar geçmiş olsun diyorum. Sevgiler selamlar. 

bak yaaaaa. Adam suni gübre pardon gündem yaratmak için bana çatıyor. Manitu filan diyerek de Bodrumdaki kızıl derililerin oyuna göz dikmiş. İçten yanmalı pardon pazarlıklı klasik kötü politikacı seni. Bu güzel cherokee kardeşlerim bu oyuna gelmeyecektir. Zaten Kürşat kardeşim kafa derisini sana kaptırmayacak kadar akıllı bir insana benziyor. 

28 dakika önce, Aydın Kaynak yazdı:

monitörün altındaki ne öyle ...

16 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Harddiskler desem :D 

Yaa işte diyorum adamda bir şey. Masasında yılan besliyor. Şimdi geldiniz mi lafıma. Forumun SİU şefi Bulu manitu her türlü büyücülük,  hokkabazlık, ala vere dala vere, terazi lastik cimnastik ham  hum şaralop.. aha ha ha ve de ha ha..😂😂😂

Aydıncım bu ayrıntıyı bulduğun için sana çeyrek arası az martı döner ayransız olaraktan borcum var. Borcum borç. 😂😂😂