Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
baki temel

1/12 | ADOLFORC | Baki TEMEL

Recommended Posts

56 dakika önce, Kenan Turhan yazdı:

Sayım suyum pek bi her şeye sazan gibi atlayan,güvercin taklacı Baky gandalf :lol: ellerine sağlık,sağlık da resimler neden bulanık,beceremiyorsan söyle resimleri ben çekeyim,diyeceğim ama yapmam,mal biraz ürkünç hiç sevmedim,en iyisi sen dön eski kurgusal işine,bu seni bozar :D cin min Ali çizemediğimi diyorsun, doğrudur :lol: bu konuda pek bi beceriksizim,cümle alem biliyor :D sana bol itlerli mussolinili günler :lol: 

Eyvallah paşam arada sırada tebdili modelde ferahlık rahatlık vardır.Sanada tavsiye ederim.Eller çalışmıyor ama dil aynene bizim mahelledeki fırıncının küreği misali her mevzuya yetişiyorsun.Ama olsun seni bu halinle sevdik sevmeye de devam edecez.Tanrı seni korusun:lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Elinize sağlık vallahi pek bir çirkin olmuş. Zaten olması gerek de o. hem ork hemde hiltler. kombinasyonunun da bu kadar çirkin olması kaçınılmaz zaten. 

Hazır eliniz de alışmışken sizden bir kaç figür daha isteriz :) Ama bu sefer ork olmasın :D 

Bende bu figür işini hiç beceremiyorum. Şimdi Amerikan subayı diye başlasam sonuçta köpeğini gezdiren teyzenin arkadan görünüşü çıkar :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Elinize sağlık vallahi pek bir çirkin olmuş. Zaten olması gerek de o. hem ork hemde hiltler. kombinasyonunun da bu kadar çirkin olması kaçınılmaz zaten. 

Hazır eliniz de alışmışken sizden bir kaç figür daha isteriz :) Ama bu sefer ork olmasın :D 

Bende bu figür işini hiç beceremiyorum. Şimdi Amerikan subayı diye başlasam sonuçta köpeğini gezdiren teyzenin arkadan görünüşü çıkar :) 

Teşekkürler bulut. Fotoğraf kalitesinden dolayı çok çirkin gibi duruyor ama cıplak gözle o kadar çirkin durmuyor .Başka bir figür procesi var kafamda ama travestiye benzetiirim diye korkuyorum malum bunda yüz hakgetire:lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Mustafa Batukaan yazdı:

bu yorumu yapmak bize düşmez ama nacizane fikrim çok güzel olmuş. Ustaların gözünde mutlak bir şeyler farklıdır ama ilk figür diyorsunuz :)

Yorum yapmak herkezin hakkı sıkıntı yok teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vay baki agam figür boyarmış yada boyamaya başlamış haberimiz yok 😂 abi benide özendiriyosunuz zaten içimde bir yerlerde figür boyama arzusu var bak fırçayı alırsam elime daha o senin beğenmediğin figür MonaLisa tablosu gibi gelir sana 😂 Bence gayet güzel arada değişiklik lazım. Dediğin gibi en azından denemedim demem. 😂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.