Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
baki temel

1/12 | ADOLFORC | Baki TEMEL

Recommended Posts

Selam millet helicopteri yaparken yukselen stres sevyesini azaltmak için araya bir figür koyalım hiç yapmadığımız bir olayı gerçekleştirelim dedik.Ama kazın ayağı hiçte öyle değilmiş.Bu işi çok iyi yapan arkadaşların bir yandan çekirdek çitleyip bir yandan dizi izleyip tek gözüyle boyayabileceği onlar için çok kolay bir modeli (onlar için kolay bir yüz detayı kolay bir üniforma olmayan aksesuarlar vs) ben nasıl boyadım aşağıda göreceksiniz.

Mustafa kardeşim sağ olsun yardımlarını esirgemedi boya desteği boyama teknikleri büst atlığı vs kendisinede ayrıca teşekkür ederim.Ama öğretilerine ne kadar karşılık verdiğimin cevabı aşağıda:(

Evet zurnanın zırt dediği mevzuya geldik efenim figürümüz adolf hitlerin ork tarzında yapılmış bir büstü

Olması gereken bu 

1-12-BUST-Resin-Figure-Model-Kit-ADOLFORC-Unassambled-Unpainted

Biz neler etmişiz görelim

IMG_20190108_200332

IMG_20190108_200357

IMG_20190117_212517

IMG_20190117_212549

IMG_20190117_212622

IMG_20190117_212642

IMG_20190117_212729

IMG_20190119_161958

Ve Figürcü arkadaşların  Figür ne kadar kötü boyanabilir başlıklı makaleye örnek gösterebilecekleri ve ve çerkezköy paşası kenan komutanımın binbir kulp  takabileceği bitiş fotoları

IMG_20190119_170210

IMG_20190119_170250

IMG_20190119_170314

IMG_20190119_170639

IMG_20190119_170729

IMG_20190119_170749

Durum budur arkadaşlar adım hıdır elimizden gelen budur

Durmak yok yola devam Çerkezköy paşasının at üstünde heykelini yapmassam ŞARAPSIZIM :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
19 saat önce, Bayram KOÇER yazdı:

Eline sağlık abi. Çok değişik bir figür:blink: Herşeyden önce Kenan komutanın takacağı kulplara rağmen paylaşma cesaretinde bulunduğun için ayrıca tebrik ederim abi:D Kenan komutanın yaratıcılığını da bu model kadar üst düzeyde bekliyorum benB)

Eyvallah bayram.Kenan komutan kulp takacağına daha iyisini yapsın.Gerçi yapamaz cin aliyi cizsin dişimi kırarım:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, Mustafa Arabacı yazdı:

Tekrar eline sağlik Baki..ilk figür için hic fena degil:)

Teşekkürler mustafa senin yardımların içinde teşekkürler.Ama bu fena sayılmaz içinde neler barındırıyor acaba pek bi kıllandım:P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Ahmet Aslanlı yazdı:

Abi en azından kimse travestiye benzemiş diyemez.

Şaka bir yana fazla mütevazi olma, fotograflardan gördüğüm kadarıyla çok güzel. Daha ne yapacaktın mendebur adolfa. 

Travesti diyen çöp dam çizmiş mi acep;)

Teşekkürler ahmet.Cep telefonuyla foto çekince model kendinden bir şeyler yitiriyor.Çıplak gözle daha farklı .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sayım suyum pek bi her şeye sazan gibi atlayan,güvercin taklacı Baky gandalf :lol: ellerine sağlık,sağlık da resimler neden bulanık,beceremiyorsan söyle resimleri ben çekeyim,diyeceğim ama yapmam,mal biraz ürkünç hiç sevmedim,en iyisi sen dön eski kurgusal işine,bu seni bozar :D cin min Ali çizemediğimi diyorsun, doğrudur :lol: bu konuda pek bi beceriksizim,cümle alem biliyor :D sana bol itlerli mussolinili günler :lol: 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.