Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Ahmet Aslanlı

1/35 | Samochód Pancerny | Mirage Hobby| Ahmet Aslanlı

Recommended Posts

Kompozisyon olarak şunu planladığım için figürleri parçalayıp miliputla eklem yerleri yapıp istediğim pozisyonda yeniden birleştirdim.

IMG_20190116_205653

Çamurlu bir zemin, yağmur yağıyor. Zeminle ilgili tavsiyeleri alabilirim. 

IMG_20190116_203113

Aracın tekerleklerini henüz takmadım.

IMG_20190116_203141

Mezar kazdırılan askerin küreği için Kenan abinin malzemelerinden krem tüpünü ilk kez kullandım.

IMG_20190112_232305IMG_20190116_203151

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, Nurtekin Taşkurt yazdı:

Ablamız bu işten epey zevk alıyor;) yağmur yağıyorsa mezar icinde ve etrafta ufak bir kaç şu birikintisi iyi olabilir. (Mezar çamurlu şu diğerleri şeffaf. ) kolay gelsin  

Evet, ava giden avlanır. Askerlerin kıyafetlerini de sağda solda atılmış yapacağım. Boya kuruyunca su birikintilerini yapacağım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, baki temel yazdı:

senin senaryolar hep oskarlık ahmet.araçta bir başka güzel olmuş ellerine sağlık

Teşekkürler Baki abi :)

11 saat önce, Bayram KOÇER yazdı:

Kolay gelsin abi. Çok güzel kompozisyon. Araç çok iyi duruyor.

Teşekkürler Bayram :)

11 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Araç güzel olmuş Ahmet.

Teşekkürler Gökay. Bana paneller fazla ön planda gibi geldi. Ama fotografta iyi çıkmış. 

8 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Kompozisyon yine harika.

Ama bence kadının elindeki silah biraz sıkıntılı. O ağırlıktaki ve boyuttaki bir silahı için sanki çok hafifmiş gibi duruyor. Kadının eline tabanca vermen sanki daha iyi olacak gibi. Tüfek sırtına yada hemen yanına konabilir.

Teşekkürler. Haklısın Bulut. Maalesef tabanca yok bende. Silah kitten çıkan makinalıydı, namluyu kestim. Benim de içimw sinmedi dipçiği de kesebilirim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, Ahmet Aslanlı yazdı:

Benim de içimw sinmedi dipçiği de kesebilirim

Bilemiyorum bu seferde daha çok gerçek dışı kalabilir. Bende tabanca varmı bir bakayım. Varsa yollarım.

Edit: Büyük ihtimalle bir 45lik Colt'um ve birde 45'lik revolver'im var. Adres atarsan yanında bonus olarak birer de kazma ve kürek yollayabilirim :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Bilemiyorum bu seferde daha çok gerçek dışı kalabilir. Bende tabanca varmı bir bakayım. Varsa yollarım.

Edit: Büyük ihtimalle bir 45lik Colt'um ve birde 45'lik revolver'im var. Adres atarsan yanında bonus olarak birer de kazma ve kürek yollayabilirim :) 

Teşekkürler Bulut, dipçiği kesip küçülttüm, daha iyi oldu. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 1/21/2019 at 21:07, Burak Ayağ yazdı:

Kürek vardı ben de keşke önceden yazsaydın gönderirdim. Gerçi gayet de güzel yapmışsın. :D Bu rusların wz ve ba serisine bayılıyorum, ba10 yapmıştım ama bu wz.34 de çok tatlı görünüyor. Bu arada samochod pancerny lehçe zırhlı araç demek, küçük bir bilgi. :D

Tahmin ettim, samochod poncerny diye aratınca bin çeşit zırhlı araç çıkıyor :D Teşekkürler kürek teklifin için. Kürek çıktı kitten ama benim figüre standart dışı bir duruş verebildim o yüzden sapı kısa geldi.

On 1/22/2019 at 19:32, Kenan Turhan yazdı:

Ahmet kolay gelsin,ellerine sağlık :)

Teşekkürler Kenan abi, sanırım bitti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.