Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Ahmet Eren İspir

1/72 | IAI Kfir | AMK | Ahmet Eren İspir- Kit İncelemesi

Recommended Posts

46 dakika önce, Osman Yener yazdı:

Çok güzel ve detaylı bir inceleme olmuş, emeğinize sağlık. Ayrıca bu kiti şiddetle tavsiye ederim.

Teşekkürler, forumda bir tek Burak'ın Kfir'i var, sizinkini göremedim. Fotoğrafı varsa görmekten mutluluk duyarım

33 dakika önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Güzel bir inceleme, vakit ayırdığın için teşekkürler. 

Teşekkürler 

18 dakika önce, Göktuğ Berk Çakı yazdı:

Hey yavrum hey! Mübarek Ahmet Mithad Efendi :D

Yazı makinesi ;) bir de bu kadar maket yapabilsem (:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Emeğinize sağlık oldukça güzel bir inceleme olmuş. Plasmo kanalının sahibi David, Davud Yıldızı dekallerinde yıldızın beyaz daire içinde ortalanmadığını söylüyordu ancak koyduğunuz fotoğrafta bana normal gözüktü. Acaba ben mi buradan normal görüyorum yoksa bir sıkıntı var mı o konuda 🤔

Bunun dışında bence her türlü f/p oranı en iyi kitlerden biri gibi gözüküyor. Almayı istiyorum yakın zamanda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Güzel inceleme, ellerine sağlık.

Teşekkür ederim 

Bir saat önce, Kahraman Ege Ceri yazdı:

Emeğinize sağlık oldukça güzel bir inceleme olmuş. Plasmo kanalının sahibi David, Davud Yıldızı dekallerinde yıldızın beyaz daire içinde ortalanmadığını söylüyordu ancak koyduğunuz fotoğrafta bana normal gözüktü. Acaba ben mi buradan normal görüyorum yoksa bir sıkıntı var mı o konuda 🤔

Bunun dışında bence her türlü f/p oranı en iyi kitlerden biri gibi gözüküyor. Almayı istiyorum yakın zamanda.

Teşekkürler. Açıkçası benim de bu kiti alırken en büyük kaygım dekallerdi, şayet hala da öyle. Hem kalınlar hem de Davut yıldızları tam merkezde gibi görünmüyor bana da. Yine de İsrail versiyonunu yapacağım, eğer dekaller kaymış çıkarsa elimde fazladan var onları kullanacağım. Sınavlarımın bitişi 9 Ocak, inşallah o gün başlayıp, yarıyıl tatili bitmeden bitirmeyi planlıyorum. Dekaller konusunu bu süreçte deneyerek öğrenmiş olacağız (:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, Nurtekin Taşkurt yazdı:

Fiyat çok uygunmuş... heralde yurt dışından temin ettiniz ???

Yeni yıl indirimi sağ olsun, nasibimi aldım ben de :) firma ismi vermeyeyim, Ankaradan aldım

5 saat önce, ilyas orhan yazdı:

Detaylı bir  kit incelemesi olmuş teşekkürler..Bende de mevcut ve bu sene yapmayı planlıyorum.Bu arada AMK'dan ben c10 modelini de kalıplamasını şiddetle bekliyorum.

Gerçekten inceledikçe bi mutlu oluyorum bu kiti. AMK kaç senedir bi F-14D yapacak da yılan hikayesine döndü. Bu C10 modeli hakkında bir açıklama da yapılmadığından, çıkması da yakın değil gibi hissediyorum. 

4 saat önce, Umut Can Aydın yazdı:

Emeğine sağlık Ahmet güzel bir inceleme olmuş :) 

Teşekkür ederim :)

3 saat önce, Emrah Raşa yazdı:

Plasmo'dan David, elindeki kit için bir dekal baskı sorunu olduğundan bahsediyordu, sanırım tün kitlerde aynı sorun yoktur, inceleme için teşekkürler, almak farz oldu :)

Umarım bir sonraki baskılarında düzeltmişlerdir diyeceğim ama kendim de inanamadım bu seçeneğe, şu anda dekal kağıdı üzerinde net bir kayma gözükmüyor, bu kitten bir sürü IDF Kfiri yapan da var, belki David in dediği kadar kötü ve belli değildir kayma. Bu dekal kayması ve kalınlığı dışında efsane bir kit, bundan iyisi şamda kayısı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Harika bir inceleme olmuş. Teşekkürler. Umarım modeli de kısa zamanda görürüz :) Tabi sınavlar bittikten sonra.

Teşekkürler, iki gün sonra tezgahı açıp, yardıracağım ^_^

4 saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Harika bir inceleme olmuş çok teşekkür ederim. Sipariş vermem gerekiyor :) 

Teşekkür ederim,  şimdi bir sürü kişinin almasına vesile oldum, sayın AMK yetkilileri görün beni :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.