Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Ümit BİLGİ

1/72 | Italeri | Kamov KA-50 "Hokum" |Ümit BİLGİ

Recommended Posts

Herkese Merhabalar,

Siteye tanışma başlığı açtığımdan bu yana hep ziyarette bulundum, ama son dört yıldır bir üretimim olmadığından:(

Çok ta yazıp çizmek içimden gelmedi açıkçası:D.

Oldukça Pas tutmama rağmen 72 lik maceralara atılmaya başladım ufak ufak:),Hızına ayak uydurabilir isem Mümtaz Ağabeyimin Ka-52 sine kanat adamı olarak yetiştiririm umarım.

Çok uzatmadan hemen başlayayım;

Kiti ne zaman aldım hiç hatırlamıyorum belki hedaye de olabilir, çok güzel oturan orta karar detaylı az parçalı dışa detay,,,

2j30l0m.jpg

fc2z2r.jpg

23wtyk2.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
52 dakika önce, Kahraman Ege Ceri yazdı:

Italeri'nin 1993 tarihli bir kiti. Ancak eski olmasına rağmen parçalarda gözüme çarpan çapak vb hata gözükmüyor gibi. Kolaylıklar...

Eyvallah,,,

Aynı dediğiniz gibi sıfıra yakın çapak, pin izi, hatası var, o yıllara göre çok temiz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Ümitciğim canımın içisi kolay gelsin ellerin ve çay süzgecin dert görmesin,krem tüpün tezgahından düşmesin :lol: emanetlerin beş yıldır yatıyor bil istedim :D

Komutanım,Ağabeyim benim, çok özledim vallaha sizleri, emanetler dursun ağabey sende bir gün olur elden alırım, hem bu vesile ile gene görüşmüş oluruz.

Süzgeç-müzgeç, krem-pomat icatlara devam:P,,, yalnız dikkat ettim sen daha çok kullanıyorsun krem tüpüsünü:D:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, Burak Ayağ yazdı:

Bizim eski grupta ki bu kocaman adamların küçücük maketler yapması da nedir arkadaş? :D Barbar Barış da öyle ya, iki metrelik adam serçe parmak büyüklüğünde maket yapıyor. :D

:lol::lol::lol: 

Burak sen görmeyeli 30 cm kısaldım 50 kg verdim,,, hemen  bir sürü 1:144 maket aldım ama:D,,,

Ev küçük, adam kılıbık olunca ölçeği büyütemiyoruz haliyle,,,

Kocaman olmanın bi faidesi yok maalesef:P

Babana selamlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.