Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Barış ACAR

DryDock in Istanbul - Kişisel Sayfam

Recommended Posts

Herkese selamlar,

80'li yılların ortalarından bu yana emek verdiğim,  zaman zaman uzun aralar vermek durumunda kaldığım ancak hiçbir zaman vazgeçemediğim, takip edemediğim zamanlarda inanılmaz bir hız ile büyüyen, gelişen  ve beni yaya bırakan modelcilik hobim üzerine ufak ufak hareketlendirdiğim kişisel sayfamın linkini sevgili kardeşim Gökay' ın da hoşgörüsüne sığınarak aşağıda paylaşıyorum. (Eğer sorun teşkil edecek durum var ise hemen kaldırabiliriz) 

Çeşitli ölçeklerde, ağırlıklı olarak Deniz araçlarının olacağı (eski & yeni çalışmalarım) ancak hava ve kara araçlarına da yer vereceğim sayfama desteklerinizi beklerim. Şimdilik sadece facebook' ta var ama zamanla diğer sosyal ağlara da geçişini yaparım. Sayfayı beğenen & beğenmeyen, olumlu veya olumsuz yorumlarını esirgemeyen tüm forumdaşlara, dostlara şimdiden teşekkürler.

Hepiniz şen ve esen kalın.

https://www.facebook.com/DryDockinistanbul/

dock

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 14.12.2018 at 20:08, Kahraman Ege Ceri yazdı:

İşlerinizi ne kadar insanla paylaşırsanız o kadar iyi tabii :) Hayırlı olsun. benim Facebook'um olmadığı için şimdilik takip edemeyeceğim :)

Teşekkür ederim. Facebook  önemli değil, bu platform da elimizden geldiğince olmaya ve paylaşmaya devam.

On 14.12.2018 at 20:17, Bayram KOÇER yazdı:

Hayırlı olsun Barış abi büyük bir zevkle takip edeceğim. Bu camia çok güzel bir sosyal ortam daha kazanmış oldu. Şimdiden ellerine sağlık abi.

Teşekkürler Bayram kardeşim, sağolasın. :)

On 14.12.2018 at 21:15, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Hayırlı olsun abi. Ben de facebook kullanmıyorum ama takipte olacağım. :)

Teşekkürler Kubilay kardeşim. Facebook  çok da önemli değil, bu platformda elimizden geldiğince olmaya devam edeceğiz.

On 15.12.2018 at 09:16, Bulut Solmaz yazdı:

Walla benim için sorun. Kahraman bey gibi benimde facebook sayfam yok :) Tek sorunum o.... Hanım'ın adresinden girip baktım ama o kadar beğenmeme rağmen beğeni veremedim. Benim için sorun oldu :D 

Gıcık ve huysuz bir adam olduğum için Face Açmıyorum. İnat ettim :) 

Teşekkürler Bulut, sağol. Problem yok, hobimaket olarak devam o zaman. :)

On 15.12.2018 at 10:55, Gökay Yalçın yazdı:

Güzel girişim oldu abi, her zaman modellerini bizden esirgememen konusunda konuşuyorduk, bu sayfa çok iyi olacak.

Artık yarışmalarda da senin modelleri görmek istiyorum. 😁

Teşekkür ederim Gökay kardeşim, eskilerden  yenilerden  paylaşımlar olacak. 2019 içinde kendime yapılacaklar listesi hazırladım.

Yarışma yada farklı etkinlikler için de seni kırmam biliyorsun. Önümüzdeki yıl müsaitlik durumlarına göre bakalım.:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.