Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Sign in to follow this  
Alperen Açıkol

1/35| Low Altitude Maintenance Vehicle (LAMV) | Tamiya, Revel vb.| Alperen Açıkol

Recommended Posts

Kit tamiyanin special air service jeep isimli  kiti, aslında uygun şekilde yapma  amacıyla başlamıştım ancak montaj bittikten sonra fikir degistirdim. Eylül'den beri iş yoğunluğundan fırsat buldukça üstünde çalışıyordum daha yeni astar attım. Çok uzun bir yapım süreci olduğu için maalesef yapım fotoğrafları yok, eklenecek bir kaç parça daha var ondan sonra boya faslına geçerim büyük ihtimalle. Önde tampona yaptığım eklentiler için şüphelerim var yük taşıma kısmı olarak düşündüm ama kuvvetli ihtimal sökeceğim.

IMG-20181213-WA0006IMG-20181213-WA0004IMG-20181213-WA0003IMG-20181213-WA0002IMG-20181213-WA0000IMG-20181213-WA0001IMG-20181213-WA0007

50 minutes ago, Gökay Yalçın said:

Kolay gelsin Alperen,

Modelin üstünde ciddi tesviye gerektiren kısımlar var, beton duvarı sıva yapmış gibi bir görünüm var bazı kısımlarda bilinçli mi yaptın bilmiyorum ama astardan sonra kötü görünüyor.

Haklısın abi özellikle arka kısım çok kötü gözüküyor boyaya geçmeden önce daha çok işi var 

On 13.12.2018 at 0:10 PM, Bulut Solmaz said:

What If bir model daha. Hep bu Ahmet beyin zehri bunlar :)

Elinize sağlık Alperen bey. Güzel bir şey çıkacağına eminim :)

Gökay bey arka kısmı söylemiş zaten.

31357425507_df55142f4b_b.jpg

Birde bidonların birleşimi göze batıyor. Wash'ı yiyince biraz daha fazla göze batabilir.

Teşekkürler abi, astarı atınca kusurlar belirginleşti bidonlarin üst kısmını kapatmak için bir kaç ek yapacağım, arka tarafa dün zımparayla giriştim ama sanırım üstünü aksesuarla ya da başka bir ekle kapatmak daha kolay bir çözüm olacak. Bu hafta sonunu tezgahta geçirmeyi planlıyorum bakalım ne çıkacak ortaya

2 hours ago, Ersin Güngör said:

Kolay gelsin... 

Çok Teşekkürler