Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Mustafa Arabacı

1/10 | Templar Night | Young Miniatures|Mustafa Arabacı

Recommended Posts

Mustafa ellerine sağlık,mükemmel olmuş,her an kılıç sallayacakmış gibi bir havası var emminin :lol: röylef,yan ön profil yazı tura vb.envayi çeşit  pozisyonda sadece burun kıllarını benzettim Baky teracotaya  o kadar :lol: gaz verip adamı başıma bela etmeyin :lol: siz kenara çekilince bana kalıyor kahve telvesi Baky :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mustafa harika oldu bu amaca.Ellerine sağlık.Çerkezköyün paşasıda kışkanç hislerini ortalığa dökmüş yok burun kılı bilmem ne.Soğukta kalörifer dibinde yatan paşa:D.

Mustafa yakına geldin komşu oldun şu figür boyama işini banada öğrette kalorifer dibinde yatan paşanını dilinden kurtulayım;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Mustafa ellerine sağlık,mükemmel olmuş,her an kılıç sallayacakmış gibi bir havası var emminin :lol: röylef,yan ön profil yazı tura vb.envayi çeşit  pozisyonda sadece burun kıllarını benzettim Baky teracotaya  o kadar :lol: gaz verip adamı başıma bela etmeyin :lol: siz kenara çekilince bana kalıyor kahve telvesi Baky :D

Eyvallah saolasın...sen merak etme pencereden baksam Baki beyi görüyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
49 dakika önce, baki temel yazdı:

Mustafa harika oldu bu amaca.Ellerine sağlık.Çerkezköyün paşasıda kışkanç hislerini ortalığa dökmüş yok burun kılı bilmem ne.Soğukta kalörifer dibinde yatan paşa:D.

Mustafa yakına geldin komşu oldun şu figür boyama işini banada öğrette kalorifer dibinde yatan paşanını dilinden kurtulayım;)

Saolasın Baki, amca güzel figür..sen dur neler yapacağız senle neler :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mustafa abi gerçekten çok güzel olmuş Gözlerdeki yansıma, zırh ve kumaşlardaki tonlama, edge highlight göz alıcı. Sadece mustafa abi sol omuzdaki deri kemerin kahvesi ve göğüsteki hac işaretin kırmızı birazcık taşmış gibi sanki? 1 damla beyaz boyayla halledilemeyecek bir şey değil. Ellerine sağlık tekrar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Orhan Batı yazdı:

Mustafa abi gerçekten çok güzel olmuş Gözlerdeki yansıma, zırh ve kumaşlardaki tonlama, edge highlight göz alıcı. Sadece mustafa abi sol omuzdaki deri kemerin kahvesi ve göğüsteki hac işaretin kırmızı birazcık taşmış gibi sanki? 1 damla beyaz boyayla halledilemeyecek bir şey değil. Ellerine sağlık tekrar.

Teşekkürler, uyarı için ayrıca teşekkür ederim, gözden kaçıyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, Mustafa Çağrı yazdı:

Süper👏👏

12 saat önce, Ahmet Aslanlı yazdı:

Çok iyi eline sağlık.

Çok teşekkürler

1 saat önce, Deniz Albayrak yazdı:

Süper! Keşke boyama aşamasını da göreydik 😁 merak ettim.

Teşekkür ederim. Boyama aşamalarını çekmeyi unutuyorum hep :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.