Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Bayram KOÇER

1/72 │Hell Cannon│ Scratch Built│ Bayram KOÇER

Recommended Posts

5 dakika önce, Gökay Yalçın yazdı:

Çok güzel Bayram, tebrikler.

Önerim havan topunu yüzeye biraz daha oturta bilirsen bir bütünlük yakalamış olacaksın bu da modeli daha gerçekçi gösterecektir.

Çok teşekkür ederim abi. Beğenmene sevindim.:)

Zemini yaparken havan topunu sabitlemedim abi dolayısıyla da zeminle arada boşluk kaldı. Bir iki kum torbası, taş vs. ile kapatırım abi. Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler Bulut hocam.

Yok o yerdeki tüp. 3 kere yapıp 2 sini kaybedince artık pes ettim malesef. Yuvarlak cımbızla tutulmuyor fırladımı gitti. Bütün aile elde cep telefonu flaşı kafada kafa lambası madenci gibi tüp arıyorduk:lol: Tüpü yaptık ama biraz küçük kaldı:) Daha da uğraşamadım:(

IMG-20181126-WA0022

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
32 dakika önce, Bayram KOÇER yazdı:

Teşekkürler Bulut hocam.

Yok o yerdeki tüp. 3 kere yapıp 2 sini kaybedince artık pes ettim malesef. Yuvarlak cımbızla tutulmuyor fırladımı gitti. Bütün aile elde cep telefonu flaşı kafada kafa lambası madenci gibi tüp arıyorduk:lol: Tüpü yaptık ama biraz küçük kaldı:) Daha da uğraşamadım:(

IMG-20181126-WA0022

Bilirim o yerde parça aramayı :) en alakasız yere gider. Birde benim gibi modeli bolca eşya ıvır zıvır olan bir yerde arıyorsan yandın... Süpürgeye çorap takıp odayı az süpürmedim. :)

Tüpler ise, ilk verdiğin referansa göre çok küçük olmuş. Ben namludan giren normal havan topu mermisi sandım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Bilirim o yerde parça aramayı :) en alakasız yere gider. Birde benim gibi modeli bolca eşya ıvır zıvır olan bir yerde arıyorsan yandın... Süpürgeye çorap takıp odayı az süpürmedim. :)

Tüpler ise, ilk verdiğin referansa göre çok küçük olmuş. Ben namludan giren normal havan topu mermisi sandım :)

Evet Bulut hocam küçük kaldı. Birazda kampanyaya yetişsin diye acele ettik:) yeniden yaparız artık^_^

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.