Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Bulut Solmaz

armoredtrack.com

Recommended Posts

2 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Baya güzel şeyler geliyor :) 

2 saat önce, Fevzi önür yazdı:

Harika ve farkli ürün çeşitliliği şimdiden teşekkürler. Zokei mura maketleride merakla bekliyoruz.

Teşekkür ederim. Biraz bilgi vereyim.

Yukarıdakileri sabah aldım. Gün içinde hem armoredtrack.com'a hem de amazon'a eklemeye çalışacağım. yalnız hepsi amazon'a giremeyebilir çünkü barkod sorunları var. o nedenle bazılarını eski usul IBAN havale ile verebilirim.

Zoukei-Mura'nın ilk partisini de ısmarladım. Yeni modelleri olan 1/32 Ki-45 Toryu resmi olarak 22 aralık'ta çıkacağı için siparişi 22 aralıktan önce göndermeyecekler. dolayısıyla ilk partinin bir sıkıntı olmazsa ocak 2019 başı gibi elime geçmesini umuyorum. zaten ocak 2019'da da Hs-129 kitini çıkartacaklar o nedenle ocak veya erken şubat gibi bir sipariş daha vereceğim.

RB model namluları sağolsun hem Polonya UPS'sinin gıcıklığı hem de bizim bu taraftaki yoğunluk sayesinde yaklaşık 10 gündür alamadım. Normalde 5-6 gün önce satışa girecekti bunlar ama UPS İstanbul gümrüğü cehennem gibiymiş. Feci bir paket bombardımanı var anca ptesi-salı çıkar gümrükten dediler (kriz yok sanırım :) ). O nedenle o olayda da saçma bir gecikme oldu.

Güzel bir haber daha vereyim, Quickboost'tan da siparişi verdim. Yakın bir zamanda da uzun zamandır hasretiyle yandığımız koltuk vs. resinler elimde olacak.

Görüşmek üzere...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkese selamlar.

Aldığım namlular nihayet uzuuuuun bir gümrük cebelleşmesi sonucunda dün itibariyle elime geçti. Artık bir süre gümrükle ilgili en ufak bir terim bile duymak istemiyorum o kadar tiksindim süreçten:unsure:.

Gelen ürünlerin listesi şöyle:

35 ölçekler:

1,4 metrelik ve 2 metrelik tank antenleri ile bunları mount kısımları

8,8 cm Tiger I KwK 36/L/56

8.8 cm King Tiger KwK 43/3 L/71

7.5 cm KwK 42/L70 Panther

76.2 mm M1A2 Sherman

12.7 mm M2

115 mm L/50 T-62

7.5 cm KwK 40/L43 Panzer IV

7.5 cm StuK 40 L/48 StuG III

7.92 mm MG34 (sadece önde oturan makineli tüfekçi için olan namlular)

7.5 cm KwK 40/L48 Panzer IV

8.8 cm KwK L/56 Tiger I

7.62 mm Browning

50 mm KwK 39L/60 Panzer III

120 mm M256 Abrams

57 mm L/73 ZiS-4 T-34

12.7 mm DsHK model 1946

76.2 mm L/11 T-34

85 mm ZiS-S-53 T-34/85

72 Ölçekler

125 mm L/48 D-81K T-72/T-80

76.2 mm T-34/76 (1941-1943 ARASI MODELLER)

85 mm ZiS-S-53 L54 T-34-85

8.8 cm KwK 36 Tiger I

76.2 mm T-34/76 ve KV-1

85 mm D-5T T-34/85

Bunları Amazon'a koymayacağım çünkü maliyetlerini hem en azda tutmak istiyorum hem de barkodları olmadığından Amazon'un ızdırap verici database'inden bunları bulmaya cebelleşmek kabus olur. Muhtemelen akşama veya en geç yarına armoredtrack.com'dan görebileceksiniz ürünleri.

Görüşmek dileğiyle...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı , uğurlu olsun.Öncelikli temennim , kazancınızın bol olması..Sonrasında ; 

* Allah aşkına platzın 72 ölçek f-4ej vb. kitlerini ülkemize getirin , ( 2019'da çıkacak :) )

* Special Hobby'nin mirage f-1 ve rf-84f kitleri ülkemizde maalesef yok.Special hobby'nin kitlerini de envanter listenize alın , lütfen..

Diye iki temennimi de sıralamak isterim..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Hayırlı olsun.

1/48 ölçek Horten modelini ve yanında upgrade setlerini de getirme düşünceniz var mı ?

Teşekkür ederim.

Aslında var ama 2 partide yapmayı planlıyorumdum. Önce kitler ardından da upgrade setleri. Gerçi bunun için oturup bir daha hesap yapmam gerekebilir çünkü yeni getirilen ek %30'luk gümrük vergisi müjdesinden sonra kit fiyatları çok acayip seviyelere çıkabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, ilyas orhan yazdı:

Hayırlı , uğurlu olsun.Öncelikli temennim , kazancınızın bol olması..Sonrasında ; 

* Allah aşkına platzın 72 ölçek f-4ej vb. kitlerini ülkemize getirin , ( 2019'da çıkacak :) )

* Special Hobby'nin mirage f-1 ve rf-84f kitleri ülkemizde maalesef yok.Special hobby'nin kitlerini de envanter listenize alın , lütfen..

Diye iki temennimi de sıralamak isterim..

15 saat önce, ibrahim Alikılıç yazdı:

Fiyatları biraz tuzlu oluyor ama gemi detay setide bekleriz

Teşekkür ederim. Hayırlısı, umarım dileklerinizi gerçekleştirebilirim.

13 saat önce, Ersin Güngör yazdı:

Hayırlı olsun...

Teşekkür ederim.

-----------------------------------------------------

Namlular armoredtrack.com'da...;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.