Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
Burak Çınar

Fuardan Birkaç Resim

Recommended Posts

Guest   
Guest

Burak sıkı paylaşım özellikle linkler için teşekkürler şu anda siteleri komple indiriyorum...

herkese bursa'ya gelebilse ya da modellerini gönderebilse sergi alanı hazır.

bursanın en çok ziyaretçi sayısına sahip, kentmeydanı avm hazır bekliyor :(

Barış bir organisazyon yapın seve seve gelelelim. Bursada bir yarışma yapıldı devamı gelmedi :(

Barış bir organisazyon yapın seve seve gelelelim. Bursada bir yarışma yapıldı devamı gelmedi :(

bi nabız yoklarız abi de bursa'ya pek gelen olmaz gibi :( online yarışma yapıyoruz milleti bir araya toplayalım diye. üyelik zorunluluğu da yok ama rağbet ???? ;)

Hatta ben ya haftaya yada sonraki hafta oradayım. Denk getirelim. İstanbul'dan haftaiçi gelecek varsa, benim tarih belli olduktan sonra 2 kişi sığdırabilirim arabaya ( şöför koltuğu arkası boydan keli iptal :) )

Merak ettiğim bir nokta fuarda satış yapılıyor mu yoksa sadece yeni ürünleri tanıtma amaçlı gösterim mi var?

Ben yapılıyor biliyordum ama geçenlerde yapılmadığını öğrendim. Belki de birkaç yıl öncesine kadar yapılıyordu, kaldırmış olabilirler.

nürnberg'i boşverin, biz buraya gidelim arkadaşlar:

videonun sonunda eleman çekoslovakya (evet eskiyim ben) için modelciliğin başkenti diyor ya, sanırım cidden öyleler. tanıdığım ne kadar çek varsa model yapıyor. adamların ata sporu gibi olmuş, can sıkıntısından sanırım modele vermişler kendilerini...