Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Gökay Yalçın

Model Bağış, Satış ve Takas Facebook Grubu.

Recommended Posts

Sevgili Arkadaşlar,

Model Bağış, Takas ve Satış Grubu; dolan vitrinler de ki modelleri değerlendirmek, model yapmaya zamanı olmayan ama koleksiyon amacı ile model sahibi olmak isteyen arkadaşların ihtiyaçlarını karşılamak ve pahalı olan bu hobiyi sürdürülebilir kılmak amacı ile düşünülmüştür. Üyelerin bitmiş modellerini; bağış, para veya takas karşılığı gibi bedeller karşılığın da alıcı üyeler ile buluşturması amacı ile kurulmuştur. Bu grup vasıtası ile gerçekleşen takas, bağış veya alım-satım faaliyetlerinden hiçbir şekil de maddi çıkar sağlanmamaktadır. Bağış, takas veya alım-satım faaliyetlerinden doğan anlaşmazlıklar ise tarafımızı bağlamamaktadır.
1-Bitmiş, eski-yeni, koleksiyonunuz dan çıkarmak istediğiniz bütün modellerinizi bu grup üzerinden çeşitli sivil toplum ( ör: TEMA, LÖSEV vb. ) örgütlerine bağış, para veya herhangi bir modelcilik malzemesi üzerinden takas ile alım-satım yapabilirsiniz.
2- Bitmemiş model veya kit ilanları silinecektir.
3- Diecast veya benzeri hazır modeller için de bu grubu kullanabilirsiniz.
4- Pazarlık ve diğer görüşmelerinizi özelden yapınız. 
5- Satmak, bağış veya takas etmek istediğiniz modelin resimli ilanı ile birlikte talep etmiş olduğunuz fiyatı, takas şartını veya bağış şartlarını yazınız. 
6- Konu dışındaki tüm paylaşımlar uyarı yapılmaksızın silinecektir.
7- Ticari faaliyet gösteren kişi ve kurumların paylaşımları silinecektir.
Kurallara uymayan arkadaşlar gruptan uyarılmaksızın çıkartılacaktır !!!!

Grubumuza üye olmak isteyen arkadaşlara duyurulur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Bayram KOÇER yazdı:

Çok güzel düşünülmüş bir platform abi. Tebrik ederim. Hayırlara vesile olsun inşallah..

Sağolasın Bayram.

53 dakika önce, Mutlu Toker yazdı:

Bu tarz gruplar sıkıntıları ile birlikte gelir. Umarım çok üzmez seni Gökay. Hayırlı olsun.

Teşekkürler Mutlu, sorumluluk almadığımızı açıkça belirttim bizim ki sadece ortak bir platform için öncü olmak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.