Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
İbrahim fevzi mutlu

1/72 | Jagdpanzer Hetzer |Esci |İbrahim Fevzi Mutlu

Recommended Posts

3 saat önce, Bayram KOÇER yazdı:

Kolay gelsin. Aşağıdaki fotoğrafta paletin üst kısım palet birleşim noktası sıkıntılı olmuş boya öncesi bir elden geçirin bence. Birde yapıştırıcı ne kullanıyorsunuz? Parçaların etraflarından fazlaca yapıştırıcı taşmış görünüyor.

nlny9g.jpg

Teşekkürler Bayram bey,tamiya yeşil kafa kullanıyorum,paletin birkaç yerinde sıkıntı yaşadım,burası yan zırhlı plakaların altında kalacağı için önemsemedim :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Montajı yaparken parçaların önce bir kuru montaj provasını yapın. Temas eden noktaları belirleyin ve parça uyumsuzluğu vs. yok ise sadece temas eden noktalara taşmayacak şekilde yeşil kafayı sürün. Hem taşmadan dolayı girinti çıkıntılar kapanmamış olur hem de hatalı montaj olasılığınızı düşürmüş olursunuz. Bu şekilde daha temiz bir montaj yapmış olursunuz.  

Etek zırhının arkasında kalıyorsa sorun yok:)  Ama ben gözükmeyeceğini düşündüğünüz yerlerin de montajını, boyamasını, eskitmesini vs. muhakkak yapmanızı öneririm. Bu şekilde daha fazla tecrübe edinmiş olursunuz. Tekrardan kolaylıklar dilerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Erhan Atalay yazdı:

Bu eski antika kite farklı güzel bir yorum katmışsınız, elinize sağlık . 

Kiti nereden temin ettiniz , ..... den mi 

Teşekkür ederim,hala çok acemiyim bişeyler yapmaya çalışıyorum :D Kiti facebook satış gruplarından birinde bir arkadaştan almıştım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.