Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Kenan Turhan

1/48 |Supermarine Seafire F.XVII|AIRFIX| Kenan Turhan

Recommended Posts

59 dakika önce, Bayram KOÇER yazdı:

Çok güzel bir kuş olacak abi. Enjektörler, pamuklar, krem tüpleri :lol: kolay gelsin abi☺

Bayram çok sağ ol,enjektör,krem tüpü,pamık bu işin tuzu biberi :lol:

48 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Yine harikasın hocam.

perçinlerin hepsi dantel gibi olmuş. 

İlmek ilmek örerim,Baky nin başına çorabı acımam :lol: pardon yine kaşla göz arasında giydirdim murtaza zata,şimdi kulakları trompet çalıyordur kesin :lol: majörün havaya fırlattığı sopayı kapmaya çalışan ergen Baky :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Can TARI yazdı:

Kenan hocam, perçin açma limited şirketi için ortaklık öneriyorum :D:D Metresi on liradan acayip para yaparız, demedi deme :lol:

Yapalım yapmasına da abi,iki güne kalmaz bizim yaptığımızın yarısına yapıp batırırlar şirketi :D:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, Can Gürkök yazdı:

Sevgili komutanım ağzımız açık vaziyette takip ediyoruz.Selamlar.

Can abi çok sağ ol,az kaldı takip bitecek :lol:

11 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Yok valla ben sizden başkasına iş vermem... Gerçi özelden birileri 5 lira teklif ama hiç oralı olmadım :lol:

Sağ ol var ol Bulut hocacığım,sırtım yere gelmez rahatladım bak,o teklif kırıcı kesin tanıdıktır ha :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 12.10.2018 at 22:38, Bayram KOÇER yazdı:

Kolay gelsin Kenan abi siz bu perçin işini dükkan şeklinde değilde(maliyet yüksek) overlokçu hesabı yapın:lol: Maşallah overlokçu gibi işlemişsin:wub:

Çok sağ ol Bayram,imalat fiyatına yaparız canın sağ olsun :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Üst gövde ana rengi H333 , ara bazı panellerde ise %20 beyaz ile açılarak atıldı.Alt gövde rengi H74 ve H11 %70 + % 30 oranında karışım yapılarak atıldı,yıkama sonrası bir veya iki ton daha koyulaşacağını düşünüyorum.

101

102

103

104

105

106

107

108

109

110

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, baki temel yazdı:

önceleri resimleriyle ünlü bir kenan paşa vardı şimdi de modelçi kenan paşa var .Kumbaracıdan başka yokuş kargadan başka kuş bu modelcilik aleminde böyle cankuş tanımam:P

Eyvallah sayın bayım hür ceneralim benim ve bizim Bakyciğim :lol: sanırım beğenilmiş zatıaliniz tarafından,şu anda çok mesuuudum ki anlatamam efem,şimdi şu anda Çamlıcada çam ağaçlarının arasında,ardında Tarık Akan koşan,Türkan Şoray gibiyim o derece nostaljinin dorukları zirve nirvana anla artık daaaa :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.