Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Sign in to follow this  
Can Gürkök

1/72 | M2/M3 Bradley | Revell | Can Gürkök

Recommended Posts

Kıymetli arkadaşlarım merhaba,

kampanyada bizim de biraz tuzumuz olsun diyerek aşağıda resmini paylaştığım AFV'yi yapmaya çalışacağım.Yaparken "yaptığın şey uçmuyor,yürüyor" şeklinde bir yazıyı da görünür bir yere yapıştırmayı düşünüyorum.Çünkü yaklaşık 2 senelik maketçilik geçmişimde ilk defa, üstelik 1/72 (hem de bu gözlerle) kara aracı yapacağım.O maketin kapağındaki uçan füzeyi falan yapacağımı da bekleyen varsa çok bekler.Hepinize bol maketli günler dilerim.

IMG_1814IMG_1816IMG_1817

3 saat önce, Mutlu Toker yazdı:

Kolaylıklar diliyorum. Kenan komtan ve türevi kırıklar çıtayı arşa taşıdı. Uçan füze füzeden kaçan uçak isteriz ne bileyim işte.

Mutlu kardeşim ben neyi yapıp neyi yapamayacağımı peşin peşin yazdım.Çok teşekkür ederim.

2 saat önce, baki temel yazdı:

kolay gelsin can bey cıta yükseldi o uçan kaçan füzeyi yapmssan olmaz diyeceğim ama kenan komutan gibi mabadı eve yaymış :oemekli isen yapmassan olmaz .Emme bir çokları gibi akşamları yapıyorsan yapmasanda olur;)

Bize emeklilik mezarda Baki bey.Kenan komutanım da emekli ama arı gibi maşallah.Sen de öylesin laf aramızda.Selamlar saygılar.

16 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Abi kolay gelsin,ellerine sağlık şimdiden :) demedi deme pırayminister Baky şimdiden beğenmeyecek haberin olsun :lol: bir veresiye yorum yapanlar var,birde peşin örnek Baky komodor :lol:

Sevgili komutanım çıtayı arşa yükselttin.Bizim daha çok fırın ekmek yememiz lazım.Baki beyin de kıymetli, yardımlarını alacağım inşallah.Çok teşekkür ederim.Selamlar saygılar.

14 saat önce, Erhan Atalay yazdı:

Bildiğim kadarı ile kitten Tow füzesi çıkmıyor yani uçan pamuklu füze isteyen olursa füze imalatını da yapıversin bi zahmet 😎

Palet biraz zorlar belki parçalar küçük olduğundan , o da beeelki. kolaylıklar dilerim 😉

Çok teşekkür ederim Erhan bey.Aynı fikirdeyim senle.