Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Kenan Turhan

1/72 |Panzerhaubitze 2000|Revell| Kenan Turhan

Recommended Posts

Alt taban olarak uyduruk bir zemin yapıp topumuzu üstüne koyduk,iyice bastırmadığım için paletler tam olarak ön kısımda yere değmiyor,yapıştırma ve paletlere toz toprak atılmadı çünkü alt kısımda açma kapama düğmesi var.....

1

2

3

4

5

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Bayram KOÇER yazdı:

Kenan abi hiç olmamış abi bu. Bu nedir böyle ya :P Pamuktan model mi olur <_<  Eline emeğine sağlık abi. Allah pamuğuna zeval vermesin :D Çok güzel çok başarılı bir model oldu. Tebrikler abi.

Bayram çok sağ ol,pambık önemli aga itina ile kullanılır :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kenan abi ellerine sağlık,

Eklediğin detaylar, yüzey ve kompozisyon çok başarılı bence tek eksisi kamuflaj çok koyu kalmış.

Genelde parlak vernik sonrası renkler bir ton koyulaştığı için özellikle ufak ölçeklerde renkleri bir veya iki ton açarak kullanmak görselliği artıracaktır.

Emeklerine sağlık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, Erhan Atalay yazdı:

Tuzak kurduk gaz verdik ama bitince beğenmedik , çünkü tadı damağımızda kaldı . Bir tane daha bu ölçekte kit yaparsın biz de daha net anlarız Baki mi Kenan mı miniafv ci... 😎

Aman abi uğraşamam ben onunla ne diline dil yetişir ne .....(+18).......................!!!!!!!! yetişir.Civanım,Miralayım,son krem tüpü bükücüsü,panbıklara fısıldayan  adam,hobimaketin müstesna model ustası,adamın dibi,detayların efendisi:rolleyes:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, baki temel yazdı:

eh işte olmuş diyelim de miraalayım civanım kenan komutanımın hevesini kırmayalım:D.

Mersi canum :)

3 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Kenan abi ellerine sağlık,

Eklediğin detaylar, yüzey ve kompozisyon çok başarılı bence tek eksisi kamuflaj çok koyu kalmış.

Genelde parlak vernik sonrası renkler bir ton koyulaştığı için özellikle ufak ölçeklerde renkleri bir veya iki ton açarak kullanmak görselliği artıracaktır.

Emeklerine sağlık.

Gökay çok sağ ol :)

2 saat önce, Umut Can Aydın yazdı:

Ellerine sağlık Kenan abi. Kamuflaj tonları biraz daha açık olsa süper olacakmış. :) 

Umutcuğum çok sağ ol,süper değil de 95 oktan oldu bu :lol:

Bir saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Usta harika olmuş. 

Krem tüpünden sonra pamuğunuzda meşhur olacak (Fekat... Bu pamuk olayı... biraz sakat. Bence fazla dallandırmayalım :D )

Bulut hocam çok sağ ol,pambık işine artık girmem aga son bu :lol:

Bir saat önce, Erhan Atalay yazdı:

Tuzak kurduk gaz verdik ama bitince beğenmedik , çünkü tadı damağımızda kaldı . Bir tane daha bu ölçekte kit yaparsın biz de daha net anlarız Baki mi Kenan mı mini afv ci... 😎

Erhan hocam çok sağ ol,valla elimden gelen bu ne edek ağlayakda gözden mi olak :D zaten gözlük üzeri büyüteçle anca bu kadar oldu,zirve modelci nirvanaya parmak atan bıdıbıdı Baky beğenmemiş :lol: bir daha mı ? tövbe yapmam :lol: yaparım cetimi bakarım dalgama aga :lol: karanlıkta Baky görüp salavat getirmektense güneşin altında haşlama olurum daha iyi :lol:

53 dakika önce, baki temel yazdı:

Aman abi uğraşamam ben onunla ne diline dil yetişir ne .....(+18).......................!!!!!!!! yetişir.Civanım,Miralayım,son krem tüpü bükücüsü,panbıklara fısıldayan  adam,hobimaketin müstesna model ustası,adamın dibi,detayların efendisi:rolleyes:

He he çayda var içiyin mi ? :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, a.mümtaz yıldız yazdı:

Kenan kardeşim ben harbiden beğendim gel alnından öpeyim ..

bu arada spekülatif dedikodulara itibar etme ;)

ama merak ettim Baki kardeşim neden o kadar abartılı seni methetti valla anlamadım.. :) 

heralde aranızda neme lazım kurcalamaya gelmez :D

Mümtaz abi çok sağ ol, bende bir anlam veremedim,bu kadar iğnesiz,ağdalı ve temiz lafın ardında kesin bir zırtapozluk vardır veya bu aralar bende olup onda olmayan bir şeyler lazımdır kesin net :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 27.09.2018 at 01:01, Kenan Turhan yazdı:

Mümtaz abi çok sağ ol, bende bir anlam veremedim,bu kadar iğnesiz,ağdalı ve temiz lafın ardında kesin bir zırtapozluk vardır veya bu aralar bende olup onda olmayan bir şeyler lazımdır kesin net :lol:

Çamuru üstüme sıçratmayayım diye üstünden atlayıp geçtim anladın sen hınzır.:DBende olup sende olmayan şeyi de hazırladım onuda anladın leb demeden leblebiyi yutan komutan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 27.09.2018 at 09:01, Evren İmgel yazdı:

Kenan hocam, gerçekten ateş ediyor :P 

Evren çok sağ ol,bil bakalım kime ateş edip yerinden zıplatıyor :lol:

On 27.09.2018 at 09:54, Fatih YILDIZ yazdı:

Ellerine sağlık abi.

Çok sağ ol Fatih :)

7 saat önce, baki temel yazdı:

Çamuru üstüme sıçratmayayım diye üstünden atlayıp geçtim anladın sen hınzır.:DBende olup sende olmayan şeyi de hazırladım onuda anladın leb demeden leblebiyi yutan komutan

Sus len mabadınla yorum yapma gebertirim bak :lol: horizontal den vertikıla geçemeyen,elenbiye su girmesin diye poşet saran,yıl 2050 de hala analog takılan Baky :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.