Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Umut Can Aydın

1/48 | P-51D Mustang Tuskegee Airman | Hasegawa | Umut Can Aydın

Recommended Posts

p-51'lerin kanatlarında yalnız silah kapaklarının olduğu kısımların panel çizgileri belirgin.Diğer panel çizgilerinin üzerine yankiler uçuşta minimum sürtünme elde edebilmek için macun çekip , öyle metalik renge boyamışlar..Kolay gelsin demeyi de unutmayayım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, ilyas orhan yazdı:

p-51'lerin kanatlarında yalnız silah kapaklarının olduğu kısımların panel çizgileri belirgin.Diğer panel çizgilerinin üzerine yankiler uçuşta minimum sürtünme elde edebilmek için macun çekip , öyle metalik renge boyamışlar..Kolay gelsin demeyi de unutmayayım :)

Çok güzel bir bilgi İlyas bey. Teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, ilyas orhan yazdı:

Teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, Doğanay Balaban yazdı:

Valla Umut, diğer yaptığın modelleri düşündüğümde, bunun da en az onlar kadar güzel olacağını tahmin etmek güç değil. 

Extra fikir olarak, eğer 1/48 bilotun varsa zenci yapsana :) 

Teşekkür ederim abi Kokpiti açık yapacağım malum Eduardın kokpit pe seti var kemerler vs. de olacağı için pilot koymayacağım. :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, Kenan Turhan yazdı:

Kolay gele Umut agam,ellerine sağlık bu arada ;)eduard çıktı krem tüpü büzüldü üzüldü bozuldu :lol: uygun olanını seç diğerlerini yollan sipidi Baky abine :lol:

Hehehe teşekkür ederim Kenan abi

11 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

çok iyi :) 

kemeri de PE miydi bunun?

Teşekkür ederim, aynen kemerlerde pe

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 29.09.2018 at 12:20, Eren Erdogan yazdı:

Eduard'ın bu detay setlerine bayiliyorum. Kokpit yaparken ayri bir zevk veriyor insana. Eskitmede gelince tadindan yenmez.

Bende tezgaha Eduard / P-40E Warhawk aldim kokpit devam ediyor. Ju88 bitsin hemen arkasindan paylasimlari yapacağım. 

Hortum detayi harika olmus. Kolay gelsin takipteyim.

Teşekkür ederim. Size de kolay gelsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gövdeyi kapattım. Parçalarım uyumu çok iyidi. Hiç sıkıntı yaşamadan lego gibi bir birlerine geçtiler. Macun / Zımpara sonrası durum aşağıda ki gibidir. Astar atıldıktan sonra tesviye tekrar gözden geçirilecek. 

Not: Putty kuruyana kadar çakmağı boyayıp kendimce bir şeyler yaptım :D 

43215404740_784847aa12_b.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ellerine sağlık sayın Umut beyciğim :D öyle çakmakla makmakla reklam verme bana :lol: benim pırfır pervanesi dönerli göbek çukuru lampaları yanarlı,alttan enerjili yerinde durmayan kımıl kımıl oluyor kaming son da :lol: önce şu mogadişulu Baky beyi bir ezeyim de :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
26 dakika önce, Kenan Turhan yazdı:

Ellerine sağlık sayın Umut beyciğim :D öyle çakmakla makmakla reklam verme bana :lol: benim pırfır pervanesi dönerli göbek çukuru lampaları yanarlı,alttan enerjili yerinde durmayan kımıl kımıl oluyor kaming son da :lol: önce şu mogadişulu Baky beyi bir ezeyim de :lol:

Hehehe sağol Kenan abi . Daha sonra bir pır pır düellosu yaparız :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.