Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Kubilay Boraoğlu

1/700 I Denizde İkmal - Replenishment At Sea I Dragon,Trumpeter I Kubilay Boraoğlu

Recommended Posts

Elleriniz dert görmesin. bende Baki bey gibiyim. Pek ahşap gemi vs yapmış olsam da bu gemilerden anlamıyorum. Hatta benim durumum çok daha kötü. "Küre - Eşkenar Dörtgen - Küre" deyince "kapat kapat fazla yazmasın ben seni sonra ararım" demek sanıyordum :D Ha birde yakın yol gemi kaptanlığı belgesi olan adamım. O derece küre dörtgen yamuk dan anlamıyorum :) 

Ama çalışma dört dörlük oluyor onu anlayabiliyorum :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, baki temel yazdı:

Gemilerden anlamam anlasamda söyleyecek söz yok emeğine sabrına sağlık.Posta kaplıyacağın modeli pek merak ettim.Eskiden komple ahşaptan gemi yaptığım günler geldi aklıma

Teşekkür ederim Baki abi. Posta kaplamaya başlayınca takıldığım yerleri sorabileceğim biri varmış sevindim. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Elleriniz dert görmesin. bende Baki bey gibiyim. Pek ahşap gemi vs yapmış olsam da bu gemilerden anlamıyorum. Hatta benim durumum çok daha kötü. "Küre - Eşkenar Dörtgen - Küre" deyince "kapat kapat fazla yazmasın ben seni sonra ararım" demek sanıyordum :D Ha birde yakın yol gemi kaptanlığı belgesi olan adamım. O derece küre dörtgen yamuk dan anlamıyorum :) 

Ama çalışma dört dörlük oluyor onu anlayabiliyorum :) 

Sağolun. Ahşap ayrı bir olay bakalım becerebilecek miyim. Sizden de  tavsiye ve kritik gelir o zaman. 

Ticari gemilerde üçgen falan kırk yılın başında kullanıldığı belki de hiç kullanılmadığı için bilmememiz normal ben de araştırıp öğrendim:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.