Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
baki temel

1/35 | Whisky Transporter | Baki TEMEL

Recommended Posts

Bu abidik gubidik araçalara fena sardım şimdide gelecek dünyada adam uçan bir bar açmış diger adamımız da bu tür yerlere içki dağıtan bir müteşebbis arkadaş olarak karşımıza çıkıyor

Aracımızı oluşturacağımız baz kit aşağida resimde gözüken araç

IMG_20180916_104436

Şasiyi kısaltarak başladık işleme ve şasinin altına bir kaç küçük eklemeyle devam ettik

621

622

624

625

626

Kupayıda boyasık

627

628

Araç altındaki ıvırı zıvırı eldeki hurda parçalardan imal ettik

630

görünüş bu

IMG_20180916_103628

IMG_20180916_103701

IMG_20180916_103720

IMG_20180916_104154

Bundan sonra altaki kablo işleri yapılacak whisky fıçıları boşaltma pompası ve hortumu yapılacak.Uçan bar için planlama yapılacak vs vs

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Transherypoter Baky efendi beğ kolay gelsin,o motorbisiklet arkası araba karışımı şey uçmaz bikere,füzyon yakıt kartuşlarını nereye koymayı planlıyorsun :lol: zamanında bacakları olan uçak yaptık yürümez demişlerdi :lol: bırak artık şu,beyninin sol lopundan uydurduğun ,fantezi ürünlerini dön gerçek dünyaya alooooo kime diyorum ben :lol: (altta ki yıldız vidanın biri ekisik kalmış,ketıldan sökde tak oraya  :lol: )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Transherypoter Baky efendi beğ kolay gelsin,o motorbisiklet arkası araba karışımı şey uçmaz bikere,füzyon yakıt kartuşlarını nereye koymayı planlıyorsun :lol: zamanında bacakları olan uçak yaptık yürümez demişlerdi :lol: bırak artık şu,beyninin sol lopundan uydurduğun ,fantezi ürünlerini dön gerçek dünyaya alooooo kime diyorum ben :lol: (altta ki yıldız vidanın biri ekisik kalmış,ketıldan sökde tak oraya  :lol: )

Cimrilikten her uçan aracı aynı renge boyuyor bu Baky Beg. Kenan komutanım olaya bi el atıver :) .

Ellerine sağlık Baki beg, gayet şık bir triportör olmuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
19 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Eyvallah emekli paşalardan son krem tüpü bükücü.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Mutlu Toker yazdı:

Cimrilikten her uçan aracı aynı renge boyuyor bu Baky Beg. Kenan komutanım olaya bi el atıver :) .

Ellerine sağlık Baki beg, gayet şık bir triportör olmuş.

Boyaların fiyatı üç katı olunca ne edelim.Yakında hanımın ojelerine de el atarım:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.