Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
baki temel

1/72 | US Tank Transporter Dragon Wagon | Academy | Baki TEMEL

Recommended Posts

IMG_20181103_160348

Diğer yaptığın haltları bilmem ama bu çok güzel olmuş mister,çok beğendiğimi ifade edeyim,çimleri iki günde bir mi suladın looo :lol: çoh hoj duruyor boş bıraksan da,üstüne bir şey koymasan da gideri var bunun,fizibilitesi derya deniz Bakycin :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Ellerine sağlık böyük insan,diyaromocular kraliçesi,Pera pastanesinin triliçesi :lol: şimdi sağına soluna laf söyleyeceğim yine kayışın kopacak,rampa aşağı fireni patlak massey ferguson gibi yazacaksın,neyse artık bende Bakiy kalsın :)

13 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

IMG_20181103_160348

Diğer yaptığın haltları bilmem ama bu çok güzel olmuş mister,çok beğendiğimi ifade edeyim,çimleri iki günde bir mi suladın looo :lol: çoh hoj duruyor boş bıraksan da,üstüne bir şey koymasan da gideri var bunun,fizibilitesi derya deniz Bakycin :lol:

Kenan komutanım paşam sen ne söylersen söyle be sana fireni patlamış kamyon gibi değil gelincik tarlasında manıtanın peşinde koşan yüreği aşk ve sevgi dolu:wacko:saf delikanlı gibi koşarım.Zemini beğenmen beni ayrıca sevindirdi.Bahrda çiçekten çiçeğe uçan kelebekler kadar mesudum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Bayram KOÇER yazdı:

Zemin çok güzel duruyor abi. Araçlarla beraber çok daha iyi olacak:wub:

Bayram araçları karıştırma zemin güzel,hava açık ve güneşli ortam futbola elverişli,kalede Baky abin karşısında ben düşün artık topla beraber gömerim adamı iki direk arasına :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Bayram araçları karıştırma zemin güzel,hava açık ve güneşli ortam futbola elverişli,kalede Baky abin karşısında ben düşün artık topla beraber gömerim adamı iki direk arasına :lol:

:lol::lol:Baki abi bu kadar kolay lokma olamaz abi:rolleyes: Kadıköy panteri Pancu gibi şaşırtır seniB):lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

sen ne anlarsın toptan kaleden çolde kalmış bahtsız bedevi gibi vaha arayan komutan:lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, baki temel yazdı:

Sallama demeyelim aceleye geldi diyelim. Biraz daha üstünde çalışayım bari de altı kaval üstü şeşhane olmasın;)

Arkadaş bir küçük şeyi de kabul etsen incilerin mi dökülür :) teflon tava gibisin yeminle hiçbir şey yapışmıyor sana pes Tefal Baky :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.