Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
baki temel

1/72 | US Tank Transporter Dragon Wagon | Academy | Baki TEMEL

Recommended Posts

Selam hobidaşlar laptopun arızalı olması ve iş yerinden flickra girememiz sebebiyle yapılanları paylaşmak biraz uzadı ve bazılarının ağzına sakızı verdik.Sakızı ciğneyen muhterem zat kendini bilir ismi lazzım değiL.Çerrkezköy paşası diyelim geçelim.

Buyrun yapılanlar

IMG_20181014_072713

IMG_20181014_072738

IMG_20181014_072800

IMG_20181014_072832

IMG_20181014_072852IMG_20181014_072909

IMG_20181014_072939

IMG_20181014_073143

buradan sonra yıkama yağlama,tonlama,eskitme tozlama vs işler yapıldı sonuçlar şöyle

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

15

16

17

18

Şimdilik böyle 

tasdığı aracın montajına başlandı zemin için planlama yapıldı onlarıda yakında atarım inşallah

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ellerine sağlık mister Baky bey,bir takım yerlerde itici izleri kalmış,vinç kumanda kolları baştan savma boyanmış,zincirlerde ve vinç halatında biraz pas iyi gider,ön sol kısımdaki muhafaza arkasındaki kırmızı renk hiç olmamış sanki er Rayn oraya domates sokmuş gibi,dorse çeki halatı hiç olmamış,üç teli kıvırıp halat  yapamadın mı ,üşengeç master :D zalim yorumlarım devam edecek yok öyle kaçmak,nereye gidiyorsun ne güzel oturuyorduk daha kafanda karpız batlatacağım :D mister yeni gelin gibi ,bir köşeye çekilip ağlama bak üzülürüm sonra......:lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, Bayram KOÇER yazdı:

Daha ne olsun abi:wub: çok iyi duruyor. Sadece tekerleklerin siyah kısımları biraz parlak mı duruyor abi?

eyvallah bayram dediğin gibi oralar biraz parlak son dokunuşlar yapılmadı biraz pigmentle veya accık buf fıslayarak halledecem

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Çok güzel Baki abi, ilk resimlerde renk biraz koyuya kaçmıştı ama eskitmede iyi toparlamışsın.

Aynen dediğin gibi gökay eskitirken aracın bazı yrelerine bir ton açıkla kuru fırça yötemi ile tonlamalar yaptım daha sonrada sarıya eser miktarda yeşil katıp dahada açık bir yeşille tüm sivri yerlere kenarlara köşelere kuru fırça ile ışık verdim böyle oldu fenada olmadı:rolleyes:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Ellerine sağlık mister Baky bey,bir takım yerlerde itici izleri kalmış,vinç kumanda kolları baştan savma boyanmış,zincirlerde ve vinç halatında biraz pas iyi gider,ön sol kısımdaki muhafaza arkasındaki kırmızı renk hiç olmamış sanki er Rayn oraya domates sokmuş gibi,dorse çeki halatı hiç olmamış,üç teli kıvırıp halat  yapamadın mı ,üşengeç master :D zalim yorumlarım devam edecek yok öyle kaçmak,nereye gidiyorsun ne güzel oturuyorduk daha kafanda karpız batlatacağım :D mister yeni gelin gibi ,bir köşeye çekilip ağlama bak üzülürüm sonra......:lol:

Teşekkürler paşam yemeyip içmeyip makro olan çekimleri dahada büyütüp gözündeki büyüteçle dahi zor göreceğin kalıp izlerini kumanda kollarındaki bir kaç kaçağı tespit etmissin tebrik ediyorum.Zincir ve vinç halatlarının son dokunuşları yapılmadı söyledikleriniz dikkate alınacak.Koruma arkasındaki kırmızı lamba referransa göre yapıldı sennin keyfine uymadı ise beni ırgalamaz:lol:.Dorse halatı çok güzel çamur atayım izi kalsın tribrini bırak zaten çok az bir kısmı görünecek dorsedeki aracın altında kalacak;).Zalım yorumlarına devam et sıkıntı yok aksine şeref duyarım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, baki temel yazdı:

Teşekkürler paşam yemeyip içmeyip makro olan çekimleri dahada büyütüp gözündeki büyüteçle dahi zor göreceğin kalıp izlerini kumanda kollarındaki bir kaç kaçağı tespit etmissin tebrik ediyorum.Zincir ve vinç halatlarının son dokunuşları yapılmadı söyledikleriniz dikkate alınacak.Koruma arkasındaki kırmızı lamba referransa göre yapıldı sennin keyfine uymadı ise beni ırgalamaz:lol:.Dorse halatı çok güzel çamur atayım izi kalsın tribrini bırak zaten çok az bir kısmı görünecek dorsedeki aracın altında kalacak;).Zalım yorumlarına devam et sıkıntı yok aksine şeref duyarım.

Arkadaş pes yani,her harfe karşı bir harf ile cevap vermişsin,bundan sonra ki adın tiripcan Baky hezeyan :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.