Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
baki temel

1/72 | US Tank Transporter Dragon Wagon | Academy | Baki TEMEL

Recommended Posts

Selam hobidaşlar bende nacizane bu kampanyaya bu araçla katılayım dedim.Konuyu açmış olalım ki yok şöyleydi yok boyleydi demeyin:DBitim tarihine kadar yetiştirirz umarım.Bazı emekli paşalar gibi bir yerimizi gere gere model yapma şansımız yok yani.

kutu resmimiz

IMG_20180916_104240

Taşıyıcı üstüne bir sermin:)güzel olurdu hatta aşağıdaki resimdeki gibi bir yerden aşırmış olduğu jagdpanzer taşıyan bir model iyi olurdu 

9202727026_f247bc33d2_z

ama malesef ikiside yok(hediye edeceklere hayır demeyiz)

Onun için sevgili ferhatın hediyesi olan bu half trağı koyacağim taşıyıcı üstüne belkide bir willys jeep te sıkıştırabilirim bakalım günler neler gösterir

IMG_20180916_104304

Görüşmek üzere

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kolay gelsin abi, çok keyifli bir model. Sorunsuz denilecek kadar iyi bir kit. Ön tampon ve treylerin tekerlek montajına dikkat et abi. Hepsinin yere basması için biraz uğraşmak gerek :) ya da sadece beni uğraştırdı :P Birde çekicinin arka tekerlekleri biraz uğraştıracak abi. Genel olarak tekerlek kısmı biraz sıkıntılı abi :D Bunlar dışında sorunsuz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kolay gelsin derim demesine de,daha ortada fol yok,fos çok :lol: kutu masa üstünde yan gelip yatiy,aynı sahabısı kibin :lol: kaldır mabadını otur tezgahın başına,vakit yok diye mır mır etme,akşama kadar iş yerinde internette dizi izliyorsun biliyorum,hafta sonu da,evdesin bırak çamaşır,bulaşığı giriş tamiya putye,humrol satin kota ver selülozik tineri ciğer,hımbıltoşların en niravaya ulaşmışı Baky beğğğ :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, baki temel yazdı:

Selam hobidaşlar bende nacizane bu kampanyaya bu araçla katılayım dedim.Konuyu açmış olalım ki yok şöyleydi yok boyleydi demeyin:DBitim tarihine kadar yetiştirirz umarım.Bazı emekli paşalar gibi bir yerimizi gere gere model yapma şansımız yok yani.

kutu resmimiz

IMG_20180916_104240

Taşıyıcı üstüne bir sermin:)güzel olurdu hatta aşağıdaki resimdeki gibi bir yerden aşırmış olduğu jagdpanzer taşıyan bir model iyi olurdu 

9202727026_f247bc33d2_z

ama malesef ikiside yok(hediye edeceklere hayır demeyiz)

Onun için sevgili ferhatın hediyesi olan bu half trağı koyacağim taşıyıcı üstüne belkide bir willys jeep te sıkıştırabilirim bakalım günler neler gösterir

IMG_20180916_104304

Görüşmek üzere

Zenginlik başa bela tabi. İkişer üçer kutu açın anasını satayım. Kolaylıklar dilerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
20 saat önce, Bayram KOÇER yazdı:

Kolay gelsin abi, çok keyifli bir model. Sorunsuz denilecek kadar iyi bir kit. Ön tampon ve treylerin tekerlek montajına dikkat et abi. Hepsinin yere basması için biraz uğraşmak gerek :) ya da sadece beni uğraştırdı :P Birde çekicinin arka tekerlekleri biraz uğraştıracak abi. Genel olarak tekerlek kısmı biraz sıkıntılı abi :D Bunlar dışında sorunsuz.

teşekkürler bayram uyarılaraı dikkate alacağım;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
20 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Kolay gelsin derim demesine de,daha ortada fol yok,fos çok :lol: kutu masa üstünde yan gelip yatiy,aynı sahabısı kibin :lol: kaldır mabadını otur tezgahın başına,vakit yok diye mır mır etme,akşama kadar iş yerinde internette dizi izliyorsun biliyorum,hafta sonu da,evdesin bırak çamaşır,bulaşığı giriş tamiya putye,humrol satin kota ver selülozik tineri ciğer,hımbıltoşların en niravaya ulaşmışı Baky beğğğ :lol:

Bana hımbıl diyen komutan sen çok mu cevvalsin 3 gün evden çıkmadığın zamanları bilirim.

Yılan kendi eğrisin bilmez tevi boynun eğri tir:P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, Mutlu Toker yazdı:

Zenginlik başa bela tabi. İkişer üçer kutu açın anasını satayım. Kolaylıklar dilerim.

Mutlu bir yerde fakirlikten bütün araçları aynı renge boyuyorsun diyorsun burda zenginlikten kutuları iki ser açıyorsun diyon sen nediyon gözüm

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, baki temel yazdı:

Mutlu bir yerde fakirlikten bütün araçları aynı renge boyuyorsun diyorsun burda zenginlikten kutuları iki ser açıyorsun diyon sen nediyon gözüm

Ortalığı karıştırma üç kademeli dört bıçaklı misker Baky beğ :D Mutlu kardeş her konuyu kendi içinde yorumlamış,yırtık çoraptan çıkmış başbarnak gibisin ha,yaşlandıkça iyice geçimsiz huysuz moruklara döndün,ayçiçek tarlasında kabak çekirdeği çitleyen Baky :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, baki temel yazdı:

Bana hımbıl diyen komutan sen çok mu cevvalsin 3 gün evden çıkmadığın zamanları bilirim.

Yılan kendi eğrisin bilmez tevi boynun eğri tir:P

Aga bağladın yine Orhun yazıtlarına Alper Tunga öleli asırlar oldu :lol: bir kutu resmi koydun yüzelli sayfa yazı doldu,az kaldır mabadını da bir iki plastik yapıştır paylaş nekes herif :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
17 saat önce, Erhan Atalay yazdı:

Bulmuşsun sonunda 😁

Kenan hocamın pamuklu modelinden sonra ilave hamle bekliyoruz artık 😎😎😘

Ya bırak erhan  bi pamuk koymuş bi led sanki dünyaya sonsuz mutluluk getirdi.Modelide güzel yapmamış zaten.Aramızda kalsın kimseye söylem sakın alınır kuser paşam:P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.