Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Fatih YILDIZ

1/43|Subaru Impreza WRC '00 | Airfix | Ömer Onat YILDIZ

Recommended Posts

Fatih abi. 6 yaşında bir modelci için gayet başarılı. Abi diyorum umarım kızmazsın bu samimiyet nerden geliyo falan diye. Ama hani forumda aile gibiz 😁

Abi resimlerin üzerine açıklayıcı bir yazı yazarsan yorumlarda ona göre dengeli gelir. 6.yaşındaki oğlumun ilk model denemesi falan misal olarak. Ufaklığın gözlerinden öpüyorum. Benimkide 4 yaşında kırmaktan başka bişi yapmıyor. Model yapamıyorum evde 😂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, Erhan Kordon yazdı:

Abi resimlerin üzerine açıklayıcı bir yazı yazarsan yorumlarda ona göre dengeli gelir. 6.yaşındaki oğlumun ilk model denemesi falan misal olarak.

Haklı bence. Baştan beri takip etmeseydim bilemezdim. 

Direkt bu modeli gören biri büyük biri yapmış gibi değerlendirecektir. Ayrıca Ömer'in modeli yaparken ki resmini de Mutlaka buraya da koy bence :D Bende Gözlerinden öpüyorum o canavarın. Mutlaka devam etsin....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
17 saat önce, Erhan Kordon yazdı:

Fatih abi. 6 yaşında bir modelci için gayet başarılı. Abi diyorum umarım kızmazsın bu samimiyet nerden geliyo falan diye. Ama hani forumda aile gibiz 😁

Abi resimlerin üzerine açıklayıcı bir yazı yazarsan yorumlarda ona göre dengeli gelir. 6.yaşındaki oğlumun ilk model denemesi falan misal olarak. Ufaklığın gözlerinden öpüyorum. Benimkide 4 yaşında kırmaktan başka bişi yapmıyor. Model yapamıyorum evde 😂

Ne demek kızmak, çok daha memnun oluyorum samimi konuşmamıza. Sizlerle birşeyler paylaşabilmeyi, konuşabilmeyi çok seviyorum. Aranıza yeni katıldım ama kendimi dışarıda hissetmiyorum.

Haklısın dediğin gibi bir açıklama yapmalıydım. Resmini de koyayım keratanın :).

Benimki de seninki gibiydi, zamanla sakinleşiyolar :) Ona da bir uğraş vermek gerekiyor. Aksi halde senin yaptıklarına müdahele etmeye çalışıyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
58 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Haklı bence. Baştan beri takip etmeseydim bilemezdim. 

Direkt bu modeli gören biri büyük biri yapmış gibi değerlendirecektir. Ayrıca Ömer'in modeli yaparken ki resmini de Mutlaka buraya da koy bence :D Bende Gözlerinden öpüyorum o canavarın. Mutlaka devam etsin....

Bulut hocam, üç model aynı kutudaydı, o sadece subaruyu yaptı, diğerlerini de versem mi yapsın diye bilemedim. Haliyle yaşı itibariyle sabırlı değil (ben bile bazen sabredemiyorum) o nedenle biraz uzun sürüyor ve sürekli masada onun projesinin durması benim çalışmamı da engelliyor. Ama bir yandan da benim yaptıklarıma müdahele etmeye çalışıyor. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 29.08.2018 at 22:24, Umut Can Aydın yazdı:

Fatih abi Ömer'i benim yerime tebrik et lütfen. Çok güzel olmuş yaptıkça daha güzellerini yapacağına eminim :)  

Teşekkürler, kendisine güzel dileklerinizi, tebriklerinizi iletiyorum. Çok seviniyor ve gaza geliyor :) hemen diğerini de yapayım nolur baba diye ısrar etti ve dün Peugeut 206 WRC ye başladı. Ona da yeni bir konu açarız artık.

On 29.08.2018 at 22:27, a.mümtaz yıldız yazdı:

ben de tam biraz dağınık gibi görünüyor diyecek tim ki ; gelecegin maketçisinin yaptığını öğrenince keyf oldum

Ellerine sağlık :)

Teşekkürler abi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, Fatih YILDIZ yazdı:

Teşekkürler, kendisine güzel dileklerinizi, tebriklerinizi iletiyorum. Çok seviniyor ve gaza geliyor :) hemen diğerini de yapayım nolur baba diye ısrar etti ve dün Peugeut 206 WRC ye başladı. Ona da yeni bir konu açarız artık.

Teşekkürler abi.

Harika

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.