Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Kenan Turhan

1/16 | KAPI 6 | El Yapımı| Kenan Turhan

Recommended Posts

42 dakika önce, Eren Erdogan yazdı:

''Eddie Putera'' adında Diorama üzerine çalışan biri var instagram üzerinden takip ettiğim.  Ama senin detaylı anlatımların ve bu çalışmaları burada paylaşman ve istenilen anda ulaşabilmek tam bir bilgi kütüphanesi ..

Eline sağlık Kenan abi. 

Eren çok sağ ol,elimizin ve dilimizin döndüğü kadar bir şeyler yapıp sizlerle paylaşıyorum,paylaşmaya da devam edeceğim,elim tutana,gözüm görene kadar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
33 dakika önce, Can TARI yazdı:

Hah... Tamam, şimdi oldu...Sandıklarda çivi yok diyecektim ben de tam :P:P

Yaaa gördün mü ? :D ben pu pilaf olmadı dedirtmem,ahanda bu da böyle biline :lol: sen onu bunu bırak abi çifte kavrulmuş,tel kadayıf pek bi Baky neler neler isteyip,sıralamış :lol: sanki dördüncü sınıf,izbe gazinoda,sahne dekine peçete gönderip şarkı istiyor tövbe tövbe :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Yaaa gördün mü ? :D ben pu pilaf olmadı dedirtmem,ahanda bu da böyle biline :lol: sen onu bunu bırak abi çifte kavrulmuş,tel kadayıf pek bi Baky neler neler isteyip,sıralamış :lol: sanki dördüncü sınıf,izbe gazinoda,sahne dekine peçete gönderip şarkı istiyor tövbe tövbe :lol:

istedikte sanki kaf dağının ardından su getirdedik :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Artık finale az kaldı bir,iki küçük detay sonrası rafa gider bu kapı.Kit kutularının matlığı enamel parlak oje,kullanılarak giderildi.Hanımın haberi yok ojesini aldığımdan :D kapı önüne sergi açıldı ve eksik olan detaylara dalındı :D  detayların ne ile nasıl yapıldığı resimlerin üstlerine klavyemizin döndüğü kadar yazıldı,yapacak olan arkadaşlara belki faydası olur dileği ile.....

166167168

Sokak fırçası.

169170171172173174175176

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, Alperen Yüksel yazdı:

Abi bir aralar Messi’ye uzaylı diyorlardı yeteneğinden ötürü,bende sana kesin uzaylı desem ayıp olmaz demi :rolleyes: O kadar güzel ki bizim evin önü diye yuttururum millete ellerine sağlık abi:D

Messi'yi bilmem ama,vallahi ben dünyalıyım yeminle :D çok sağ ol Alperen :lol:

8 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Muhteşem işler Kenan abi, tebrikler.

Detaylı anlatım için teşekkürler.

Çok sağ ol Gökay patronum :D detaylar daha var ama dil dönmüyor ki,anca bu kadar :lol:

8 saat önce, Mutlu Toker yazdı:

Zıvanadan çıktın sen iyice Komutan. Bak Baki Beg senin başına bi işler getirir aman diyim :) .

Doğru dersin beya Mutlucuğum,rampa aşağı freni boşalmış kamyona döndüm,gömün beni çukuraaaaaaaaaaaaaa :D sen hiç merak etme o adamı jülyen kesip,dilimlere böler,poşetlere koyar,göle atarım ( Dexter kumandan ) :lol:

8 saat önce, Aydın Kaynak yazdı:

efsanesin sen varya ..

dibim düştü ...

poşetlere bayıldım :wub:

Aydınım çok sağ ol,demek istiyorsun ki antik çağdan kalan barbar conan :lol: co yerine ke ekle iş tamam da o kılıcımla bana doğramam için herif lazım onuda buldum yakın yerde sen bilirsin onu :D

7 saat önce, Fatih YILDIZ yazdı:

Muhteşem çalışma, ağzımı kapatmayı unutuyorum izlerken :)

Çok sağ ol Fatih :lol:

7 saat önce, baki temel yazdı:

bu mahalleye çöp kamyonu ugramıyor anlasılan yoksa çöp evmi burası:DYok arkadaş bir çöp kovası 2 çöp posetiyle kandıramassın beni camda fahriye ablayı kapıda kediyi istiyorum.

Çöp kamyonu sokağın başında ağır ağır geliyor,bunak ihtiyar gözler görmüyor tabi sende haklısın :D o b.k attığın 2 poşet bir kova tam 2 günümü yedi marakeşli bezirgan Baky beğ :D taktın sende şu Fahriye bacıya sen yap boya koyalım pencere dibine olmaz mı :D senin pencereden kaçırdığın kediyi bulursam elekten geçirip tabureye oturturum :lol:

7 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Üstat, kapıdaki kedi ben olayım. Bu nedir ya. her parçası ayrı harika.

Aydın bey'in dediği gibi Efsanesin üstat. Ben çöp kovasına bayıldım. Son kerem tüpü bükücü ilan edeceğim bükmediğin şey kalmadı :D Önünde saygıyla eğiliyorum. 

Kedi işini Aborjin Baky beğ halledecek,üzerinde çalışıyor sen sıkıntıya girme Bulut hocam :lol: Aydın'a bakma sen bana sallıyor kendide mausdan şanzumanlı araba yapıyor hemide uzaktan kumandalı :D bu daha neki elimde yeterli büyüklükte 18XXXL tüp olsa transformırs Baky beği bile yaparım büke büke,özellikle kulak kısımlarını ayrı bir zevkle :lol:

5 saat önce, Evren İmgel yazdı:

Yerli Hank Cheng olma yolunda büyük adım atmışsın abi :)

Çok sağ ol Evren,o herife ulaşabilmek için kırk konteyner suşi yemek lazım ustam :lol:

4 saat önce, Can TARI yazdı:

Aaaaaaaa, töööbe töööbe ama yani şimdi bu mübarek Cuma saati :blink::blink:

Abi sen bir de Bıky beyi gör,şu anda dipde geliyor hışımla,fırtınadan önceki sessiz ve karanlık,iç karartıcı,retina yakıcı,ütopik projelerle :D sonra demedi deme meşale ile ararsın beni bak :D

3 saat önce, Ahmet Aslanlı yazdı:

Süpersin abi. Yol yordam anlatımı için teşekkürler de yapabilen az çıkar vallaa:)

Ahmet çok sağ ol.Azim varsa olur o iş olur :lol: bak Baky abine bir iki yıl önce gazeteyi tükürükle yapıştırıyordu,şimdi ise tamiyanın yeşil,beyaz,turuncu kapaklısını kullanıyor hunharca :lol:

50 dakika önce, Can Gürkök yazdı:

Bin defa tebrikler ve teşekkürler komutanım.

Selamlar

Can abi çok sağ ol.:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.