Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Kıvanç Demiraslan

1/24|Austin(Mini) Cooper 998 Mk1|Revell|Kıvanç Demiraslan

Recommended Posts

Kıvanç eline saglik.. Öncelikle merak ettim; arabanin uzerine uyguladigin yada görünmesini istedigin nedir? Toz mu, kir mi, kar mi? Biraz daha özen gösterirsen cok daha iyi sonuçlar alabileceğini umuyorum... Motor iç blogu boyanmamış, arka stop boyasi üzülerek soyluyorum sakın alınma ama olmamış gibi gorunuyor... Burada gorduklerimizi söyleyeceğiz ki bir sonraki model de daha özenli olalım.. 

Tekrar emegine sağlık...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, Taner Onagül yazdı:

Kıvanç eline saglik.. Öncelikle merak ettim; arabanin uzerine uyguladigin yada görünmesini istedigin nedir? Toz mu, kir mi, kar mi? Biraz daha özen gösterirsen cok daha iyi sonuçlar alabileceğini umuyorum... Motor iç blogu boyanmamış, arka stop boyasi üzülerek soyluyorum sakın alınma ama olmamış gibi gorunuyor... Burada gorduklerimizi söyleyeceğiz ki bir sonraki model de daha özenli olalım.. 

Tekrar emegine sağlık...

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Görünmesini istediğim kar efektidir. Özellikle aracın çamurluklarına kar efekti vermeye çalıştım. Üretimi devam edenler kısmında da belirttiğim gibi bu araç iki sene önce yapılmış ama yarım kalan bir araçtı.(o zaman ki tecrübesizlik vardı) Motor iç bloğu boyanmamış demişsiniz. Aynı gri renge boyadığım ve toz-kar efekti verdiğim için fotoğrafta net çıkmamış anladığım kadarıyla.

AEAE1FA9-7C40-44A0-95B9-187845F58EFA

BB9E2906-736C-4B80-B807-64878A328599

Dediğim gibi arka stop lambalarını o zamanki tecrübesizliğimden dolayı o şekilde boyamıştım ve düzeltemedim. Eğer şimdi boyasaydım aracı çok daha özenli boyardım o kesin:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.