Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Kenan Turhan

1/48 | FIAT G.91 P.A.N.''Frecce Tricolori'' |ITALERI| Kenan Turhan

Recommended Posts

italerinin değil benim ahım tuttu:lol:her cevabın da bana gönderme yaparsan öyle olur.Yüce yaradanın sopası yok .Ayrıca bu nasıl uçak makyaj yapmasını bilmeyip te düğünde alaca bulaca boyanan mahalle hatunları gibi.Maskelerdeki kaçaklarıda görmedim sanma :blink:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, Mutlu Toker yazdı:

Muhteşem Sülüman 1., başka birisi iki sen de üçsün Muhteşem Kenan Komutan. :):) . Ellerine, gözlerine sağlık.

Çok sağ ol Mutlu kardeşim :) bir tek gölgelerin gücü,norveç palamudu baky efendiye beğendiremedik :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, baki temel yazdı:

italerinin değil benim ahım tuttu:lol:her cevabın da bana gönderme yaparsan öyle olur.Yüce yaradanın sopası yok .Ayrıca bu nasıl uçak makyaj yapmasını bilmeyip te düğünde alaca bulaca boyanan mahalle hatunları gibi.Maskelerdeki kaçaklarıda görmedim sanma :blink:

Zaten bu işte var bir bit,kene yeniği diyordum ki sen zırt diye çıktın,sör Baky :lol: artık içim rahat bütün yaptığın kara büyülerin meydana çıktı seni mozambikli voodoo büyücüsü seni :blink: bu bir çeşit gösteri uçağı,şöyle ki savaşmayıp artistlik fiyakalı havalı işler yapıp yere iniyorlar,ondan ötürü boyaları alengirli,janjanlı,çafçaflı,abidik gubidik oluyor,senin dediğin gibi acele ile üstüne hırkasını alıp bakkala giden teyzelerden değil,gülüm :P o görmek içim mikroskopla baktığın yerdekiler,boya kaçağı değil özen ve itina ile yerleştirilmiş detay partikülleri cahal adam B) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kitin içinden çıkan koltuktan çok tabureye benzeyen şey,elimdeki mevcut kendi döktüğüm MK-6 reçine koltuk ile değiştirildi.İniş takım kapakları,hava frenleri ve tekerler takıldı,emeklemeyi bırakıp yürümeye başladı :D yarında kımetse 4x100 koşar :lol:

tn_84tn_85tn_86tn_87tn_88tn_89tn_90tn_91tn_92

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Kenan abi fırlatıcı sandalye ve tabii ki tayyare harika duruyor. Reçine dökmek vs çok uzun işlemler mi acaba ?

Eren çok sağ ol.Reçine işi biraz uğraştırıcı,bana kolay ama yeni yapacak biri için zordur,bu işin asıl sıkıntısı dökeceğin objenin silikon kalıbını almak gerisi çorap söküğü :D

3 saat önce, Sertaç Bayar yazdı:

Kenan abi döktürmüşsün yine ya... Alır almaz içe detaya çevirmen zaten ilk dakika golü olmuş :) Orijinal koltuğa ve kokpite ekstradan bayıldım :D

Ellerine sağlık.

Sertaç çok sağ ol,evet alır almaz dönüştürdüm arkadaşı yoksa,oyuncak uçaktan öteye gitmezdi :D Mk4 ve Mk6 kullanılmış elimdeki kalıp işimi gördü de az süslendi garip :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.