Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
HAKAN GÜNER

1/24 | Mercedes-AMG GT3 | Tamiya | Hakan Güner

Recommended Posts

Herkese merhaba, 

Önce kendimi tanıtayım 34 yaşındayım, Üsküdar'da oturuyorum.

Aslında 7. maketim ama airbrush kullandığım ilk maket oldu. Fırsat bulursam diğerlerini de eksikleriyle paylaşacağım. Airbrush maketten aldığım zevki iki katına çıkardı diyebilirim. 

Buradan belki farkında olmadan paylaştıkları ile  "oto boyası, airbrush ve kabin" konusunda destek olan başta Yunus Emre Coşkun, Ziya Günce Heptürk ve Halil Ün olmak üzere  bütün Hobimaket ailesine teşekkürü borç bilirim.

Vernik konusunda sıkıntılar yaşasamda eksikleri ile birlikte  beğeninize sunuyorum.

DSC_0419DSC_0416DSC_0413DSC_0409DSC_0407DSC_0400DSC_0399DSC_0397DSC_0396DSC_0393DSC_0391DSC_0390DSC_0389DSC_0387DSC_0386DSC_0301DSC_0294DSC_0291DSC_0289DSC_0287

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Elinize sağlık...

Modelcilik yaptıkça ilerler...Her model bir öncekinden daha iyi olur...

Ama bütün bunları insanlara gösterebilmeniz için fotoğraflara da model kadar ilgi göstermek gerekiyor...

Başlangıç olarak açık renk zeminde ve en az 2 günışığı ampul kullanmayı deneyin...

Modelinizin güzelliğini çok daha fazla yansıtacaktır...

İyi çalışmalar...:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Farkında dahi olmadan faydam dokunduysa ne mutlu bana :D Çok güzel gözüküyor genel anlamıyla model, ufak tefek hatalar her modelde olur önemli olan o hatayı bir sonraki modelde düzeltebilmektir. 

Hakan abininde dediği gibi modellerinizin güzelliğinin ortaya çıkması için genelde koyu renkli modelleri açık zeminde çekerseniz çok daha güzel fotoğraflar çıkar ve malum sanal ortamdan ancak fotoğraflarla inceleyebildiğimiz için çok daha iyi olur bizler içinde.

Bu arada vernikle ilgili ne gibi bir sıkıntı yaşadınız ve yardım edebileceğim birşey olursa isterseniz mesaj yoluylada ulaşabilirsiniz.

Tekrardan ellerinize sağlık...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Foruma hoşgeldiniz, harika bir model olmuş.

7.model de bu kalite de iş çıkarmış olmanız çok önemli.

Bu hobinin üstüne gitmenizi tavsiye ediyorum, çok başarılı modeller üreteceksiniz.

Fotoğraflar konusunda arkadaşların tavsiyelerine katılıyorum.

Bundan sonraki modellerimizi yapın aşamasında iken bizlerle paylaşabilirsiniz çok seviniriz.

Ellerinize sağlık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yorumlarınız için çok teşekkür ederim, en kısa sürede aşağıdaki gibi bir çekim kutusu yapmaya çalışacağım. 

instagramda siyah fonla çekim yapan Japon bir arkadaş vardı, ona özenerek siyah fon kullanmıştım ama ışık yetersiz olunca  benimki ona pek yaklaşamamış :D

softbox 2japon

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.