Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Samet Mimar

Merhabalar ben Samet ­čĹő

Recommended Posts

28 dakika ├Ânce, Samet Mimar yazd─▒:

Bana parlak siyah almal─▒s─▒n tekerler i├žin demi┼člerdi 2.bir maket yaparsam dedi─činiz boyadan temin ederim san─▒r─▒m te┼čekk├╝r ederim Maske olay─▒n─▒ dikkatlice okuyup uygulayaca─č─▒m

Maket yapmay─▒ seversen ileride al─▒rs─▒n.

Kal─▒p izi dedi─činiz d├╝md├╝z hepsinde olan ├žizgi mi hepsinde var oldu─ču i├žin detay sanm─▒┼čt─▒m ben onu­čśĆ hepsini yeniden boyamam gerecek

Evet o uzun ├žizgi Kal─▒p izi. Ger├žek hayatta olmayan hi├ž bir ┼čey model de de olmaz. Daha bir├žok par├žada vard─▒r hatta birde itici izleri vs de vard─▒r. Hepsinin revize edilmesi gerekiyor.

─░├žini boyamay─▒ d├╝┼č├╝nm├╝yordum ama kapama y├Ântemi tek bu san─▒r─▒m daha ince bir f─▒r├ža al─▒p kapatmaya ├žal─▒┼čaca─č─▒m ­čĹŹ

Model yaparken ├ž─▒plak plastik kalmaz. Her yerini boyamal─▒s─▒n. Jantlar da buna dahil..

─░letiyi payla┼č

Sitelerde Payla┼č
3 saat ├Ânce, Bulut Solmaz yazd─▒:

Maket yapmay─▒ seversen ileride al─▒rs─▒n.

Evet o uzun ├žizgi Kal─▒p izi. Ger├žek hayatta olmayan hi├ž bir ┼čey model de de olmaz. Daha bir├žok par├žada vard─▒r hatta birde itici izleri vs de vard─▒r. Hepsinin revize edilmesi gerekiyor.

Model yaparken ├ž─▒plak plastik kalmaz. Her yerini boyamal─▒s─▒n. Jantlar da buna dahil..

Ben o dedi─činiz izlerin san─▒r─▒m ├žo─čunu modelde b─▒rakt─▒m zamanla ├Â─črenmem gerecek

Çıplak plastik rengi plana veya referansa uysa bile yine de boyuyor musunuz? 

Bu arada forumda en ├žok bana yard─▒m eden maket├žisiniz ├žok ├žok te┼čekk├╝r ederim┬á

─░letiyi payla┼č

Sitelerde Payla┼č

Herkes bir┼čeylerle u─čra┼č─▒yor. Zaman az. Bakt─▒lar biri cevap vermi┼č tekrar ayn─▒ ┼čeyi s├Âyleme l├╝zumu hissetmiyor. Ben cevap vermeseydim ba┼čka bir arkada┼č cevap verirdi.

Kolay gelsin... Yapt─▒k├ža ├Â─čreneceksiniz i┼čte.

─░letiyi payla┼č

Sitelerde Payla┼č

Hesap olu┼čturun veya yorum yazmak i├žin oturum a├ž─▒n

Yorum yapmak i├žin ├╝ye olman─▒z gerekiyor

Hesap olu┼čtur

Hesap olu┼čturmak ve bize kat─▒lmak ├žok kolay.

Hesap Olu┼čtur

Giri┼č yap

Zaten bir hesab─▒n─▒z var m─▒? Buradan giri┼č yap─▒n.

Giri┼č Yap

• Konuyu G├Âr├╝nt├╝leyenler   0 kullan─▒c─▒

Sayfay─▒ g├Âr├╝nt├╝leyen kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ bulunmuyor.

├Ś