Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Mehmet Kemal SONDAŞ

1/72|Aichi type99 "Val"|Cyber-hobby|Mehmet Kemal Sondaş

Recommended Posts

Yine wwII Battlefield1942 oyunundan esinlenerek aldığım .Stokta bekleyen bu kite başladım bakalım.

Kit 1/72 olmasına rağmen detay açısından bence çok başarılı. plastik yapısı sert ve kaliteli. Kokpit ile başladım bu sefer daha sabırlı olmaya çalışacağım. kokpit ayrıntısı pek yok en altta internetten bulduğum bir fotoyu paylaşıyorum ona benzetmeye çalıştım, Saykılık kumanda kitte yoktu. kemerleri elektrik bandından yaptım, varmı daha önce deneyen bilmiyorum ama bence pratik bir yöntem, :) kendimce.  .Birde ufak bir yangın tüpü imal ettim :)..parlak vernik yıkama ve mat vernik devam ediyorum bakalım. ...

IMG_1635IMG_1637IMG_1636IMG_1636IMG_1638IMG_1639IMG_16411023__11

Aichi val type 99Aichi val type 99Aichi val type 99Aichi val type 99Aichi val type 99Aichi val type 99Aichi val type 99

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kolay gelsin. İyi başlamışsınız.

Kemerler için ayrıca maskebantı, Kalın alüminyum folyo (şu yemek kabı yapılanlardan), çift bileşenli epoksi hamurlar, ilaç/krem tüpleri vs gibi malzemeler de kullanabilirsiniz.

Gözükecek mi bilmiyorum ama arka koltuğun (silahçı ve telsizci sanırım) önündeki panelde sanırım kalıp izi var. Keşke başta silseymişsiniz.

Yangın söndürücü için bir referansınız var mıydı. biraz ölçek dışı gibi geldi.

D3AInterior.png

Ben yukarıdaki gibi bir referans buldum ama emin değilim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.