Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Erhan Kordon

1/25 |1995 Mitsubishi Eclipse - Fast And Furious |Amt| Erhan KORDON

Recommended Posts

Tüm Modelci üstadlarıma merhaba. Uzun süredir bitirmeye çalıştığım ve sürekli hatalar yaptığım modelimi en sonunda bitirdim. Modelcilik hayatımda 2. yaptığım otomobil modeli olarak tozlu raflarda yerini aldı :D

Geneline baktığınızda sorunsuz gibi görünsede ( AMT? ve Sorunsuz?) camlarında ve yürüyen aksamındaki hatalardan dolayı beni hayli uğraştıran bir kit oldu. Yürüyen aksam çok bol olduğundan tekerlekleri sabitlemek durumunda kaldım. Camlarda bir türlü yapışmadı (Microscale Kristal Klear) kullandığım halde. Bir Sonraki modelimde Revell Contacta Clear kullanmayı deneyeceğim.

Decaller hayli bayat çıktı. Mark Fİx Strong istediğim yumaşaklığı veremedi yer yer dökülmeler ve kabarmalar oldu. Oldu oldu acemelikte var ortaya böyle bişi çıktı. 

Modeli çocuktan kaçırırken tekerlerinden birini kırdım vs bir çok bedire geçirdim. Sabit bir boyama alanım olmadığından hayli zor oluyor model yapımı ama yinede yılmadan devam.

Arka kanadım kırıldı onardım boyadım derken elime yüzüme bulaştırdım yine ama olsun yılmak kızmak moral bozmak yok. " Her modelde Daha İyiye " Sloganını benimseyerek yoluma devam edeceğim.

Ayrıca her türlü teknik ve teorik desteğini benden esirgemeyen Mentor'um Halil ÜN e de, çok çok teşekkürler. Gece gündüz demeden kendisini rahatsız ettim ve bıkmadan usanmadan cevapladı tüyo verdi. Kendisi gibi yetiştiriyor benide :D

Ha birde resimleri yüklerken fark ettim arka spoiler tam oturmamış. Yapıştırmamıştım sadece tutturmuştum. Sonraki hali düzgün bune böyle demeyin yani :D

Herkese bol modelli günler dilerim...

40382318355_5470f95f53_k.jpgMy Eclipse is done... by Erhan Kordon, on Flickr

26406948477_1ae2341e43_k.jpgMy Eclipse is done... by Erhan Kordon, on Flickr

41235451232_33b5e23b39_k.jpgMy Eclipse is done... by Erhan Kordon, on Flickr

40382309885_923f8ab6d5_k.jpgMy Eclipse is done... by Erhan Kordon, on Flickr

40382303355_d0da4800b4_k.jpgMy Eclipse is done... by Erhan Kordon, on Flickr

26406927517_47d568ac4a_k.jpgMy Eclipse is done... by Erhan Kordon, on Flickr

27406178428_d81c7727e0_k.jpgMy Eclipse is done... by Erhan Kordon, on Flickr

Gazıda kaçırmadan ilk fırsatta bir sonraki modelde görüşmek dileğiyle... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.