Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Mustafa Arabacı

32 mm. | Barbar | ? | Mustafa Arabacı

Recommended Posts

Çok güzel bitmiş ellerine sağlık.  Bende stokta var bu barbar , boyayacağım da kıyamıyorum :)    

Bence modelin yanına boyutunu gösterecek bir nesne koyabilirsin. Böylece modelin gerçekte ne kadar ufak olduğunu ve ne kadar emek gerektirdiğini fotografa bakanlar daha rahat anlasın. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Nefis bir figür olmuş. Eline sağlık. Posttaki kahve renginin etkisi de çok hoş. Arada hanımı dinlemek lazım (Arada :))

Aşırı kar var. biraz post'a dokunmalıymış. Botlarda da kar'ın etkisi az olmuş.

Bu adam o karda üşümüyor mu yahu :D K.çı başı açıkta zaten :lol: Muhtemelen şu anada keşke hanımı dinleyip içliğimi de giyeydim diyordur ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Evren İmgel yazdı:

Çok güzel bitmiş ellerine sağlık.  Bende stokta var bu barbar , boyayacağım da kıyamıyorum :)    

Bence modelin yanına boyutunu gösterecek bir nesne koyabilirsin. Böylece modelin gerçekte ne kadar ufak olduğunu ve ne kadar emek gerektirdiğini fotografa bakanlar daha rahat anlasın. 

Teşekkür ederim. Haklısın en azından bir fotoya para filan bir şey koymak lazımm

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Nefis bir figür olmuş. Eline sağlık. Posttaki kahve renginin etkisi de çok hoş. Arada hanımı dinlemek lazım (Arada :))

Aşırı kar var. biraz post'a dokunmalıymış. Botlarda da kar'ın etkisi az olmuş.

Bu adam o karda üşümüyor mu yahu :D K.çı başı açıkta zaten :lol: Muhtemelen şu anada keşke hanımı dinleyip içliğimi de giyeydim diyordur ;)

Aynen hanımları dinlemek lazım. Posta da kar koy dediydi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.