Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Fatih Taş

1/35 I G6 Rhino SPH I Takom I Fatih Taş

Recommended Posts

Fatih geçmiş olsun. Tüfekli kır jandarmasına selamlar. Söyle foruma üye olsun

Abd nin peşinden niye gönderilir aslan subaylarımız, neyse sövmüyüm şimdi.

Fatih Mecit ve Ankaradakilerin sana çok selamı var

Modele gelirsek; hakkaten çok iyi. Güzel temiz iş iyi bitiş. Model de çok iyiymiş. 

👏👏👏👍

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

fatih cim geçmiş olsun dileklerimizi öncelikle sunalım.model harika bu denli uğraşın stresin altında böyle işler başarmak takdire değer.Gurkanın dediği gibi arkadaşı forumumuza uye kaydet.

derviş dervişi mekkede modelci modelciyi afganistan da bulurmuş;):lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
23 saat önce, Umut Can Aydın yazdı:

Fatih abi öncelikle geçmiş olsun

Orada maket camiasından bir arkadaş edinmene sevindim. Modelde bence onca şeye rağmen çok güzel olmuş ellerine sağlık abi. Hayırlı görevler dilerim.

Teşekkürler Umut :) Çok kazalı oldu ama sonuç benim de beklediğimden iyi oldu. 

Matteo'ya gelince, oturup ortak zevkleri tartışabilecek birisini burada bulmak gerçekten büyük şanstı, ama ne yazık ki Nisan sonunda görev süresini bitirip evine dönecek :( Neyse bakarsın yeni bir maketçi buluruz :) 

23 saat önce, Gürkan Özkan yazdı:

Fatih geçmiş olsun. Tüfekli kır jandarmasına selamlar. Söyle foruma üye olsun

Abd nin peşinden niye gönderilir aslan subaylarımız, neyse sövmüyüm şimdi.

Fatih Mecit ve Ankaradakilerin sana çok selamı var

Modele gelirsek; hakkaten çok iyi. Güzel temiz iş iyi bitiş. Model de çok iyiymiş. 

👏👏👏👍

Söylemem mi Gürkan :) Ama İtalyan forumlarına bile üye olmuyormuş, emeklilikte diyor. Ama bizim forumun web adresini aldı. Belki ileride katılır aramıza.

Mecit'e benden de çok selamlar :) 

Maket için de teşekkürler :) 

22 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Fatih abi model harika görünüyor tebrikler.

Boyama ve eskitmeye bayıldım, oralarda ortak zevkleri olan bir arkadaş edinmene ise daha çok sevindim.

Kendine iyi bak abi.

Teşekkür ederim Gökay :) Bir aksilik olmazsa Nisan sonunda izne geleceğim bakalım.

Selamlar :) 

20 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Öncelikle orada gurbet ellerde, Allah yardımcınız olsun.

Modele gelince, Muhteşem olmuş. 

Boyasından çamuruna 10 numara.

Teşekkürler Bulut :) Bu kadar çamuru ilk defa denedim ve yaparken de bayağı zevk aldım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
20 saat önce, Nurtekin Taşkurt yazdı:

Her işte bir hayır vardır.  Öncelikle geçmiş olsun sonrasında tüm askerlerimize allah yardım etsin diyorum. Maket ise ön  cam kırığı hariç mükemmel duruyor. Maketci arkadaş ise gurbette tam supriz olmuş 

Güzel temennileriniz için teşekkür ederim :) Aslında ön camda kırık yok ama muhtemelen eskitmeler fotoda o görüntüyü yaratmış :) 

20 saat önce, Mutlu Toker yazdı:

Geçmiş olsun. Bu seneki virüs süründürüyor 2 haftadır aynı dertten ailecek muzdaribiz. Model gayet şık olmuş, ellerine sağlık.

Size de geçmiş olsun. Ben kolay kolay yatağa düşmem ama bu arkadaş üç gün yatırdı beni :( 

Teşekkür ederim :) 

6 saat önce, Evren İmgel yazdı:

Fatih Hocam, Ellerine sağlık. Çok güzel bitmiş model. Kafadar arkadaş heryerde lazım :) 

Teşekkürler Evren :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Viktor Gorelov yazdı:

Geçmiş olsun
Çok iyi bir model

Çok teşekkür ederim Viktor :) 

5 saat önce, Mehmet Kemal SONDAŞ yazdı:

Geçmiş olsun komutanım. Onca yoğunluğa rağmen çok iyi gerçekten.  

Teşekkürler Kemal :) Hakikaten çok yoğunduk bu aralar, neredeyse sadece odaya gelebildiğim öğle aralarında çalışabildim :( 

Sana da kolay gelsin :) 

5 saat önce, baki temel yazdı:

fatih cim geçmiş olsun dileklerimizi öncelikle sunalım.model harika bu denli uğraşın stresin altında böyle işler başarmak takdire değer.Gurkanın dediği gibi arkadaşı forumumuza uye kaydet.

derviş dervişi mekkede modelci modelciyi afganistan da bulurmuş;):lol:

Baki abicim çok teşekkür ederim :) Tam tersine model sayesinde stresle baş edebiliyorum :) Gürkan'a da cevap yazdığım gibi şimdilik ikna edemedim arkadaşı :D

5 saat önce, Koray Fenman yazdı:

Geçmiş olsun.

İlginç bir araç ve kit. Yapılmış hali görmek güzel oldu. Güze bir model olmuş.

Teşekkür ederim :)

Gerçekten çok farklı bir dizayna sahip bir silah sistemi. Bence kitin tek eksiği kısmi iç detayla bazı kapaklar açık yapılabilse daha güçlü bir model olurmuş.

2 saat önce, Burak Ayağ yazdı:

Vay vay vay harika olmuş, çok güzel. :)

Teşekkürler Burak :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fatih gene müthiş bir iş olmuş. Tebrik ederim. Özellikle çamur efektleri bana ders niteliğinde. Şimdi Maz 537 yapıyorum. Aynen böyle bir efekt  elde etmeyi umuyorum. Buradan çok yararlanırım. 

Bu arada resmi ilk açınca Lc waikiki'den giyinen bir sivil sandım arkadaşı ama Carabinieri üniformasına aşina değilim tabii.

Sormadan da edemeyeceğim Kabil'de gece hayatı, eğlence, canlı müzik gibi şeyler var mı? Hep merak etmişimdir. Günler sıkıcı mı geçiyor, yoksa enterasan olaylar oluyor mu?

Görevinizde başarılar dilerim.  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.