Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
baki temel

1/24 | Warrior of the Metro | Revell | Baki Temel

Recommended Posts

2 saat önce, Kerem Erkmen yazdı:

Eline sağlık Baki Ağabey.
Ballast kenarlarından biraz su akıtsan mı? Lağım karışmış da ballastların arasından akıyormuş gibi.

Eyvallah keremcim fikir iyide daha bir şey ilave etmek istemiyorum keremim yeterbeyaaaaaaaaa:D

ellerinize sağlık sayım müsteşarım,ben bi şey demiyorum,görüyorsunuz :D ondan sonra vay efendim çekmi,yok efendim kapsama alanı dışı,deme :D pako şaltere birde 0,1,2 yazsaydın ya utanmadan,bu ne be arkadaş şöyle akıllı uslu bir şey yap dişimi fırçalayacağım haaaa :lol:

21 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

eskiden bir karikatür sersinde kullanılan "obarey" diye bir nida vardı. Hatırlayamadım hangi serideydi ama obarey!!!!!....... diyesim geldi.

Harika olmuş valla. Farecikler 35 ölçekte küçük kalmasın....

bu sefer teyzelerden yok ... iyi olmuş :D

evet vardı ama bende hatırlayamadım umut obarey nidaların için teşekkürler.gelsin farecikler bakacaz keme olmaz da fındık faresi olur ;).Teyze gene varda kenan komutan bi kopyalayamadı:D

16 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

ellerinize sağlık sayım müsteşarım,ben bi şey demiyorum,görüyorsunuz :D ondan sonra vay efendim çekmi,yok efendim kapsama alanı dışı,deme :D pako şaltere birde 0,1,2 yazsaydın ya utanmadan,bu ne be arkadaş şöyle akıllı uslu bir şey yap dişimi fırçalayacağım haaaa :lol:

beğendin bakıyorum teşekkürlerimi sana dogru gönderiyorum.DİŞLER GÜNDE AN AZ İKİ KERE SABAH VE AKSAM FIRÇALANMALI:D