Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
baki temel

1/25 | Aero Car | Lindberg | Baki Temel

Recommended Posts

Ellerinize sağlık sayın bey baky,yine çılgın bir dio oldu :D zaten normal bir şey yapsan dişimi kırarım :lol: ne ile ilgili sohbet ettiklerini bilmem ama kaput üstündeki travestinin sol eli havada duruyor her an kayıp asfalta amele sümüğü gibi yapışabilir amman dikkat et,sigorta kapsamına da girmez sefil olur bil istedim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Ellerine sağlık Baki abi, figürlere biraz yıkama ve biraz daha mat vernik daha mı iyi olur ?

eyvallah başgan yıkama olabilir ama figürler ışıktan parlamışlar yoksa bayağı bir matlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Ellerinize sağlık sayın bey baky,yine çılgın bir dio oldu :D zaten normal bir şey yapsan dişimi kırarım :lol: ne ile ilgili sohbet ettiklerini bilmem ama kaput üstündeki travestinin sol eli havada duruyor her an kayıp asfalta amele sümüğü gibi yapışabilir amman dikkat et,sigorta kapsamına da girmez sefil olur bil istedim :D

teşekkürler komutan sık dişini kırma bir tane daha basladım abuk sabuk şeye ondan sonra araya bir pırpır sıkıştırma niyetim var ondan sonrası allah kerim bakacaz.Hatunu yapıştırmadım da ondan hallederik:P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, ali yasin ulaş yazdı:

Baki Abi eline sağlık, parıl parıl bir bitiş oldu, yanıyor :) reklam tabelası fikri çok güzel, zeminde zımpara mı yoksa başka bir ürün mü?

Etvallah ali bu what if ler genelde kirli paslı oluyor bu sefer parlayan cins olsun dedik:P.Zemin zımpara 220 kum du sanırım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, Kerem Erkmen yazdı:

Memiktolar da tombiktoymuş diye bir söz vardır, ahan da öyle olmuş :)
Eline sağlık, Baki Abiciğim.

algı noktası memintolar olmayacaktı ama neyse :lol: öyle olsun bakalım.

Senin de posterdeki çalışman için tekrar teşekkürler direktörüm kreatifim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.