Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Kenan Turhan

1/48 | Mirage III C | Hobbyboss| Kenan Turhan

Recommended Posts

On 08.03.2018 at 09:37, Umut Can Aydın yazdı:

Zihni sinir projeler :D Magneto gibi adamsın abi hahhaha

Çekerim ben adamın ruhunu neodyum mıknatıs gibi acımam :lol:

On 08.03.2018 at 10:39, Bulut Solmaz yazdı:

Komutanım harikasın ya.

Tam senin müthiş işlerine, harika krem tüplerine gözümüz alışıyor... Hemen yine zihni sinir bir tekniği uygulayıp bizi hayrete düşürüyorsunuz. Çoğul konuştum ama herhalde bu söylediğim baky bey haricinde çoğumuz için geçerlidir. Baky bey alışmıştır artık.

bu yine harika bir teknik.

Bu arada Çerkezkö ile Çerkezköy bir birine yakın mı? Baki üstat rahatça tek vasıta gidip gelebiliyor mu? Kendisinin çok şanslı olduğunu her fırsatta yüzüne vuruyor musunuz :D

Bulut çok sağ ol,çıtayı yükseltelim değil mi :lol: bu mıknatıslı zamazingo işi hep aklımdaydı ama micro mıknatıs yoktu sağ olsun Musa kardeşim halletti ben de uygulayıp paylaşayım dedim yapan olursa yararı dokunsun :Devet bahsettiğin bey çok alışık bu işlere bağışıklığı var virüs gib bi halt olmuyor :P Çerkezkö ile çerkezköy aynı malzemeden çaldığı yetmiyor harfden de çalmış sör cimicim :lol:

On 08.03.2018 at 12:03, Ali Zenginal yazdı:

Kenan komutanım kolay gelsin, perçinleri dikiş makinasıyla yaptığını düşünmeye başladım artık :P ben iki detay çizgisi açıp , zımparada kaybolan perçinleri derinleştiriyim derken modelin ağzı yüzü yamuluyor valla.

Ali çok sağ ol,ince tutuş hasas dokunuş nazik basınç :lol:

On 08.03.2018 at 14:09, Tolga Uzuner yazdı:

Komutanım kolay gelsin, siziv araba yapsan gene perçin açarsın sen :lol:

Tolga çok sağ ol,orası kesin :lol:

On 08.03.2018 at 15:01, Sertaç Bayar yazdı:

Sertaç çok sağ ol,sonu gelir umarım elimizde patlarsa fena :lol:

Ya hangi model patlar senin elinde acaba? :)
Flaplar bile açılmış... Mis gibi oluyor işte.

Sertaç çok sağ ol ;)

On 08.03.2018 at 17:33, Eren Erdogan yazdı:

Kenan abi şu perçin işçiliğinin bir püf noktası var mıdır ? Mükemmel işçiliği gördükçe özeniyorum 

Eren çok sağ ol,vallahi bariz bir püf noktası yok olsa dükkan senin saklamam yeminle :lol:

On 09.03.2018 at 08:46, Aydın Kaynak yazdı:

Fabrikası bu üretimi görse , fabrikayı kapatır abi yapma böyle ...

Sıkıyorsa kapasın,yakarım o fabrikayı ardından gezegeni :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 10.03.2018 at 08:01, Musa Peker yazdı:

Dantel gibi işlemiş mübarek :wub:

Olmamış fotosu koyup kalbine indireyim mi?:D

Musacığım sağ ol,bu danteli tv nin üstüne sereceğim :D olmamış diyorsan doğrudur agam bene laf düşmiy :lol: 

17 saat önce, Erkan AKMAN yazdı:

Maket yapmayı özledim. yemin ederim özledim...
bitir hele, sonra Baki kaptan ile çamurun kralını atacaz :D

Ben de az ara verip bir kapı pencere daha patlatayım diyordum Erkan :lol: seni bilmem ama Baky beyde kamyon dolusu gübre var bitsin yığar kapıma tezekman :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Komutanım valla yakalarsam ellerinizden öperim.

Bu nedir ya...

38938314210_02919cc73b_z.jpg   38938313210_3ddf17d1b4_z.jpg

Nasıl titremez bir eldir o. Yemin ediyorum aha dilimi ısırdımki nazarım değmesin. Sizde bir tarafınızı çimdikleyin tam olsun....

Tamam şablonlu cetveller var.  O deyalar o cetvelle açılıyor ama bilgisayar gibi kusursuz nasıl açıyorsunuz hayretin bin türlüsü valla. Taşma maşma hafif sıyırma filan yok. düm düz.... Düz çizgiler neyse ya o panel çizgileri..... ben cetvelle düz bile çizsem bu kadar kusursuz olmuyor.

O hidrolikler ise ayrı bir hayranlık vesilesi. Nesi var bu tekirdağın. Suyundan mı, köftesinden mi, Havsından mı...? yiyip içim soluyunca, içeride ne oluyorsa ona.... böyle birşey çıkıyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 12.03.2018 at 10:06, Bulut Solmaz yazdı:

Komutanım valla yakalarsam ellerinizden öperim.

Bu nedir ya... 

Nasıl titremez bir eldir o. Yemin ediyorum aha dilimi ısırdımki nazarım değmesin. Sizde bir tarafınızı çimdikleyin tam olsun....

Tamam şablonlu cetveller var.  O deyalar o cetvelle açılıyor ama bilgisayar gibi kusursuz nasıl açıyorsunuz hayretin bin türlüsü valla. Taşma maşma hafif sıyırma filan yok. düm düz.... Düz çizgiler neyse ya o panel çizgileri..... ben cetvelle düz bile çizsem bu kadar kusursuz olmuyor.

O hidrolikler ise ayrı bir hayranlık vesilesi. Nesi var bu tekirdağın. Suyundan mı, köftesinden mi, Havsından mı...? yiyip içim soluyunca, içeride ne oluyorsa ona.... böyle birşey çıkıyor :D

Bulut çok sağ ol,elde titriyor ,gözde net görmüyor ama inatla girişiyorum plastiğin ağzına burnuna :D Tekirdağın köftesi,çerkezköyün Baky beyisi meşhur hocam :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 12.03.2018 at 16:46, Kerem Erkmen yazdı:

Beğenmediğim yerleri var; mesela uçmaması :)

Kerem al benden de o kadar,uçmiy :D

On 12.03.2018 at 21:14, Hakan Söylemezoğlu yazdı:

yeter be resin var zaten ne hortumu .ooooo :o

neden dersen bende bu sabır yok kıskandım vallahi..

Hakan beyzadem bana laf kalabalığı yapacağına otur o tezgahın başına,elin iş yapsın yumuşak yumuşak :D

On 13.03.2018 at 22:53, Musa Peker yazdı:

Resin verene kabahat. Hıh !:P

Musacığım Allah razı olsun :lol: ama ben rahat durmadım ki ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.