Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Gürkan Özkan

1/24 | Buggy | Revell | Defne Özkan

Recommended Posts

maşallah Gürkan, ne kadar güzel, elinde tablet olmayan çocuk görmek! eline sağlık prensesin.

benimki 4 yaşında bende ufak ufak izin veriyorum, tabancayla su atıyor kartona barbie yıkıyor falan :)

HLJ de çok güzel ayılar var, hoşuna giderse alabilirsin, benimki 4 tane yaptı ama tabi biraz ufak. pikachu baya iyi mesela, benim 8 yaşında yeğen bayılmıştı buna, japonlar bu konuda iyi, çocuklar için özel kalıplar var, yan keskiye gerek bile yok, tertemiz çıkıyor

https://hlj.com/product/BANN17612

https://hlj.com/search/go?w=Petit'gguy

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, ali yasin ulaş yazdı:

maşallah Gürkan, ne kadar güzel, elinde tablet olmayan çocuk görmek! eline sağlık prensesin.

benimki 4 yaşında bende ufak ufak izin veriyorum, tabancayla su atıyor kartona barbie yıkıyor falan :)

HLJ de çok güzel ayılar var, hoşuna giderse alabilirsin, benimki 4 tane yaptı ama tabi biraz ufak. pikachu baya iyi mesela, benim 8 yaşında yeğen bayılmıştı buna, japonlar bu konuda iyi, çocuklar için özel kalıplar var, yan keskiye gerek bile yok, tertemiz çıkıyor

https://hlj.com/product/BANN17612

https://hlj.com/search/go?w=Petit'gguy

Güzelmiş. Güzel de benimki ilgilenmez. Şu anda streaking ve pigment işlerini soruyor bana. Master oldu eşşolu 😊😂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
19 saat önce, Gürkan Özkan yazdı:

Yalnız bence de yaşına göre iyi 

Bence de Yaşına göre harika. 18-20 yaşında bundan çok daha kötü yapanları gördüm.

2 saat önce, ali yasin ulaş yazdı:

elinde tablet olmayan çocuk görmek!

Kesinlikle aynı fikirdeyim. Benim büyük cücük'e de alıştırmaya çalışıyorm. ı ıhhhh.  biraz daha ufakken biraz merakı vardı ama şu an kafasında sadece Roblox var. Derslari bitiriyor, hemen soruyor babaaaaaa bilgisayara geçebilirmiyim?

Modeli yaparken Aynı odadayız bekliyorum ki yaparken bir baksın şu şu nedir dersin. I ıhhhhh. hiç yok.

Valla kıskandım seni...

Bu arada Çalışma çok iyi olmuş demişmiydim. Ellerine sağlık prensesin...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Bence de Yaşına göre harika. 18-20 yaşında bundan çok daha kötü yapanları gördüm.

Kesinlikle aynı fikirdeyim. Benim büyük cücük'e de alıştırmaya çalışıyorm. ı ıhhhh.  biraz daha ufakken biraz merakı vardı ama şu an kafasında sadece Roblox var. Derslari bitiriyor, hemen soruyor babaaaaaa bilgisayara geçebilirmiyim?

Modeli yaparken Aynı odadayız bekliyorum ki yaparken bir baksın şu şu nedir dersin. I ıhhhhh. hiç yok.

Valla kıskandım seni...

Bu arada Çalışma çok iyi olmuş demişmiydim. Ellerine sağlık prensesin...

Çok sağol 😊👍

Ya benimki de ilgilenmezdi de, ablasının yıllar önce hava harp okulunda ödül aldığı fotoğrafları gördü. Sonra bi anda heveslendi 😊

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gürkan , böylece nasıl hızlı model yaptığın ortaya çıktı itiraf et. Evde çocuk işçi çalıştırıyorsun :P

Şaka bir yana maşallah çok güzel modelleme, boyama yapıyor. 

Benim ufaklıkta Bulut'un gibi hemen PS4 başına (süre veriyoruz) , süre bitince tablete sulanıyor. Zor valla bu dönemde :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
51 dakika önce, Evren İmgel yazdı:

Gürkan , böylece nasıl hızlı model yaptığın ortaya çıktı itiraf et. Evde çocuk işçi çalıştırıyorsun :P

Şaka bir yana maşallah çok güzel modelleme, boyama yapıyor. 

Benim ufaklıkta Bulut'un gibi hemen PS4 başına (süre veriyoruz) , süre bitince tablete sulanıyor. Zor valla bu dönemde :)

Hehehe

Ben istesem bi zımpara bile yapmaz bu hayırsızlar

sağol Evren. Aynı sorun bizde de var malesef

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.