Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Yunus Emre Coşkun

1/24 | Lamborghini Murciélago R-SV 2011 GT1 Zolder #38 | Aoshima | Yunus Emre Coşkun

Recommended Posts

20 saat önce, Taner Onagül yazdı:

Makine zaten guzel, senin emeginle de birleşince ortaya ne cikacagi simdiden belli.. Kolay Gelsin Yunus...

Çok teşekkür ederim Taner Abi. Makina cidden erkek. :) 

10 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Kolay gelsin Yunus.

Teşekkür ederim Gökay.

5 saat önce, Umut Can Aydın yazdı:

Kolay gelsin

Teşekkürler Umut Can.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
30 dakika önce, Doğanay Balaban yazdı:

Çok güzel gidiyor Yunus, yine enfes bir bitiş bizi bekliyor gibi. Fakat o lastikler kabak olmuş :)

2 sorum olacak, Dremel'de kullandığı uç tam olarak ne işe yarıyor (asıl görevi nedir) 

Finişi bilmiyorum da başlangıç iyi :D 

Lastikler yarışma öncesi yeteri kadar eskitilmiş :D Hiç mi pist yarışı izlemedin a gemici, tabiki kanalsız ve kabak bu GTLM araç lastikleri :D  

tyre_3294165k.jpg

Dremelde kullandığım uç, Boya aşındırıcı kumlu cila diye geçiyor. Tam ürün bu ( https://www.dremeleurope.com/tr/tr/dremel®ezspeedclicboyaaşındırıcıcilalar320kumlu-356-ocs-p/ )

Linkte gerçekte ne işe yaradığı anlatılıyor inceleyebilirsin. Ben sadece lastiklerdeki kalıp izlerini gidermek ve bu tarz lastik eskitmelerinde kullanıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Yunus Emre Coşkun yazdı:

Finişi bilmiyorum da başlangıç iyi :D 

Lastikler yarışma öncesi yeteri kadar eskitilmiş :D Hiç mi pist yarışı izlemedin a gemici, tabiki kanalsız ve kabak bu GTLM araç lastikleri :D  

tyre_3294165k.jpg

Dremelde kullandığım uç, Boya aşındırıcı kumlu cila diye geçiyor. Tam ürün bu ( https://www.dremeleurope.com/tr/tr/dremel®ezspeedclicboyaaşındırıcıcilalar320kumlu-356-ocs-p/ )

Linkte gerçekte ne işe yaradığı anlatılıyor inceleyebilirsin. Ben sadece lastiklerdeki kalıp izlerini gidermek ve bu tarz lastik eskitmelerinde kullanıyorum.

Yani komik bişey diyim, işim lastik satmak (bu arada en iyisi Bridgestone ;) ) ama yarışlarda lastiklere baktın mı desen yok derim :D 

cvplar için teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.