Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Gürkan Özkan

1/24 | Zombie Patrol - Kayıp Zamanlar ( Mini Cooper Morris 1967 ) | Tamiya | Gürkan Özkan

Recommended Posts

17 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Tepe koltuğu gördüm ya bittim :)

Yaw belki adam balığa çıkacak. balık avı için böyle modifiye edilmiş araçlar gerçekten var. Adam çekiyor derenin kenarına atıyor oltasını :) Ayaklarını da uzatır lastiklerin üstüne. kafasında bir balıkçı şapkası, gözünde güneş gözlüğü, bermuda şort, şıpdpık terlik :D süper valla.  Arka camıda agresif bir sazan kırmıştır zaten :P

Tepede koltuğun yanına da bir araç buzdolabı, iki bira öf öf tadından yinmez gari :)

Zombilerden fırsat kaldıkça balık iyi fikir. Buzdolabı bira vs güzel ama bu ölçekte alet edevat sıkıntım var. Belki elde yapabilirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok iyi......Hayran kaldım. O ufak ayrıntılar var ya ufak ayrıntılar. Modelin havasına çok şey katmış.

Ön camdaki levhalar çok iyi oturmuş. İşte benim yerim burası diyor.

z0BY1B.jpg

Bir tek bu camdaki silindir çubuklara takıldım. Çok kalın olmuş gibi geldi. Onun dışında Modele Bittim....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

çok iyi......Hayran kaldım. O ufak ayrıntılar var ya ufak ayrıntılar. Modelin havasına çok şey katmış.

Ön camdaki levhalar çok iyi oturmuş. İşte benim yerim burası diyor.

z0BY1B.jpg

Bir tek bu camdaki silindir çubuklara takıldım. Çok kalın olmuş gibi geldi. Onun dışında Modele Bittim....

Sağol Bulut. Evet ölçüsüz uyumsuz oldu, biraz da öyle olsun istedim. Ne bulmuşsa idare etmişler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 13.02.2018 at 08:09, Gürkan Özkan yazdı:

Çoğu bitti

9mdE39.jpg

z0BY1B.jpg

Abi eline sağlık çok güzel olmuş (ya da oluyor daha eklyeceğin şeyler vardır senin) 

Benim merak etiğim, ailecek zombi kıyamet temalı araçlar yapıyorsunuz, hayır bilmediğimiz bişey biliyorsanız paylaşın lütfen, hazırlıklısız olmayalım :D

Not Öyle bir kıyamette ben ya ilk başta zombiye yem olan birisi ya da şu beyzbol sopalı abi olurum (The Walking Dead) ;) Gerçi zombi olmak daha mantıklı gibi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Doğanay Balaban yazdı:

Abi eline sağlık çok güzel olmuş (ya da oluyor daha eklyeceğin şeyler vardır senin) 

Benim merak etiğim, ailecek zombi kıyamet temalı araçlar yapıyorsunuz, hayır bilmediğimiz bişey biliyorsanız paylaşın lütfen, hazırlıklısız olmayalım :D

Not Öyle bir kıyamette ben ya ilk başta zombiye yem olan birisi ya da şu beyzbol sopalı abi olurum (The Walking Dead) ;) Gerçi zombi olmak daha mantıklı gibi

Sağol Doğanay 👍 valla bildiğim bi salgın yok 😊😂 walking dead deki sopa güzel ya, demirli falan

Aslında zombie değil de mad max tarzı araçlar ilgimi çekiyor. Benziyorlar zaten. işler karışırsa bu araç zombiye de yarar 😁 

2-3 ufak detay ve aksesuar kaldı. Sıkılmaya başladım. Bu akşam bitiririm artık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Her ayrıntısına hasta oldum :)

Hangisini diyeyim. Naylon pencere mi desem, tepedeki kasa mı desem. Ön camdaki metalleri söylmiştim zaten.....

Ben farı topa değilde başka birşeye benzettim. Söylemiyeyim :D

Sağol Bulut. 1-2 rotüş yapıp bitiriyorum artık 👍

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok güzel olmuş. Elinize sağlık. :wub::wub:

Dört dörtlük olmuş. Tam headshot olmuş :D

Sadece bu aşağıdaki fotoda zindicirin bazı yerleri parlak gözüküyor. Pigmenti filan dökülmüş sanırım. Yada Fotoğrafta öyle.

A1koR0.jpg

Birde

4aMd7G.jpg

Bu fotoğrafta tamponun altıda gözüken bir parça var onu çözemedim???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Çok güzel olmuş. Elinize sağlık. :wub::wub:

Dört dörtlük olmuş. Tam headshot olmuş :D

Sadece bu aşağıdaki fotoda zindicirin bazı yerleri parlak gözüküyor. Pigmenti filan dökülmüş sanırım. Yada Fotoğrafta öyle.

A1koR0.jpg

Birde

4aMd7G.jpg

Bu fotoğrafta tamponun altıda gözüken bir parça var onu çözemedim???

Sağol Bulut 😊 zinciri ben biraz temizledim. Abartmıştım, biraz efekti azalttım. Her çeşit paslı zincir var, biraz şu tarz olsun istedim

y0z89n.png

Tamponun altındaki parça motor koruması, bana da çok alçak geldi ama öyle oturuyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.