Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Gürkan Özkan

1/24 | Zombie Patrol - Kayıp Zamanlar ( Mini Cooper Morris 1967 ) | Tamiya | Gürkan Özkan

Recommended Posts

Abi artık çitayı o kadar yükselttiniz ki kutudan çıktığı gibi bir kiti bitiremem artık. Mahvettiniz beni forum olarak.  Biri sıfırdan robot yapar, biri ilaç kutusunu benzin deposu. Ahmet ile Vılkan yapardı bi tek böyle şeyler biz de ne güzel der bakar geçerdik. Herşey Baki abinin de what if'çi olmasıyla başladı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Mutlu Toker yazdı:

Gürkan grafitiler el ile yapıldı sanırım.Hangi fırça, hangi boya, teknik hakkında detay verebilir misin :)

Mutlu bi tarafı pilot kalemle yaptım, üzerinden geçtim içini boyadım. Diğer tarafı ince uçlu stabilo kılıklı bir kalemle yaptım, sonra çerçevesini ince fırçayla geçtim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Orkun Çetin yazdı:

Abi artık çitayı o kadar yükselttiniz ki kutudan çıktığı gibi bir kiti bitiremem artık. Mahvettiniz beni forum olarak.  Biri sıfırdan robot yapar, biri ilaç kutusunu benzin deposu. Ahmet ile Vılkan yapardı bi tek böyle şeyler biz de ne güzel der bakar geçerdik. Herşey Baki abinin de what if'çi olmasıyla başladı :)

Sen de yükselt, iyi oluyor sen yapınca 👍

Whatif hep vardı, eskiler benim mad max üçlemesini Aydın ın yürüyen 109unu hatırlar. Bu iş Gökay ın bu kampanyası yüzünden bu hale geldi 😬😂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

warm bodies diye bir film vardı, aklıma o geldi, zombilerde sever be abi, dünyayı sevgi kurtaracak tadında bir filmdi, ben çok beğenmiştim, farklı bir yapımdı :) 

kırık cam için sadece çiziyor musun abi yoksa araştırıken görmüştüm, lamel ile mi yapıyorsun? 

bende şöyle bir şey denedim de, çok tatmin etmedi

26230878078_c40da0862f_b.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
56 dakika önce, ali yasin ulaş yazdı:

warm bodies diye bir film vardı, aklıma o geldi, zombilerde sever be abi, dünyayı sevgi kurtaracak tadında bir filmdi, ben çok beğenmiştim, farklı bir yapımdı :) 

kırık cam için sadece çiziyor musun abi yoksa araştırıken görmüştüm, lamel ile mi yapıyorsun? 

bende şöyle bir şey denedim de, çok tatmin etmedi

26230878078_c40da0862f_b.jpg

Sadece çiziyorum

Seninkilerin gideri var, sadece şu çatlakların halelerini yapsan çok farklı görünür 👍

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
17 saat önce, Gürkan Özkan yazdı:

Sen de yükselt, iyi oluyor sen yapınca 👍

Whatif hep vardı, eskiler benim mad max üçlemesini Aydın ın yürüyen 109unu hatırlar. Bu iş Gökay ın bu kampanyası yüzünden bu hale geldi 😬😂

Çocuk büyütüyoz yapıcam inşallah yakında ama bu kadar hızlı başlayamam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, Gürkan Özkan yazdı:

1JLA45.jpg

Tepe koltuğu gördüm ya bittim :)

Yaw belki adam balığa çıkacak. balık avı için böyle modifiye edilmiş araçlar gerçekten var. Adam çekiyor derenin kenarına atıyor oltasını :) Ayaklarını da uzatır lastiklerin üstüne. kafasında bir balıkçı şapkası, gözünde güneş gözlüğü, bermuda şort, şıpdpık terlik :D süper valla.  Arka camıda agresif bir sazan kırmıştır zaten :P

Tepede koltuğun yanına da bir araç buzdolabı, iki bira öf öf tadından yinmez gari :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.