Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Kenan Turhan

1/48 | Çöl Faresi | El yapımı| Kenan Turhan

Recommended Posts

4 saat önce, Aydın Kaynak yazdı:

ne yazsak boş biliyon mu babuşş...

Eyvallah da tencere dibin kara işi var ortada sayın Kaynak :D

4 saat önce, Doğanay Balaban yazdı:

Yeminlen ben oynamıyorum ya. Bu nedir arkadaş. Ayıp denen bişey var. Vallahi bırakıyorum bu işleri.

Hayır 2 tane plastik kestik diye havalara girmiştim ne güzel. Böyle de moral kırılmazki.

Yok yav ben gidiyorum arkadaş.....

Çok pis moral bozarım usta :D inanmazsan sor mr.Baky kalaycıya B)

4 saat önce, Umut Can Aydın yazdı:

Kenan abi ellerine sağlık pazar günü bol bol inceledim. Hidrolik ayakların hareketli olması bile apayrı bir olay zaten. Büyüksün Abi :D:P 

Umut çok sağ ol,pek büyük değilde az iri sayılırım :D

3 saat önce, Nurtekin Taşkurt yazdı:

Vay anam vay. Özellikle ayaklara vuruldum . Kenan ustam helal olsun diyip müsaadenle kenara çekiliyorum . 

Nurtekin hocam çok sağ ol,ayaklar uğraştırdı ama son noktayı ben koydum :P

3 saat önce, Erhan Kordon yazdı:

Abi allah aşkına bu nedir ya. Vallaha nedir. Gece tuvalete kalktında ayağın kayıp kafanı kulozetin köşesine vurdun dim? Ben biliyom sonrada aklına bu Starwars kaçkını yürüyen kuşu yapmak geldi dimi? Abi Harbi Back to The Futuristic Future olmuş bu yahu. Enfes ötesi. Bayılmamak elde değil. Ellerinden öpüyorum... 😂

Erhan kardeşim çok sağ ol,kafama saksı düştü desek yeridir,ne uğraşıyorsun bunlarla otur yap jetini temiz temiz :D

3 saat önce, murat toker yazdı:

Ne desem  ki  şimdi  :blink::blink:;):D

De abi de aramızda yabancı yok,bıky bıy hariç :D

3 saat önce, Gürkan Özkan yazdı:

Fena değil, idare eder, eh işte

😊😊😊🤣😛

Gürkanım modum,yaşamın anlamı sitenin mumu en çalışkanı,fırçalara fısıldayan adam :D anca bu çıktı benden idare et sende hemen gelişine vurma zalım :D

3 saat önce, Burak Ayağ yazdı:

Reyiz tepeye bi de makineli isterük :)

Yok be başğan fazla bırkalamayak sonra bay Baky kulp takıyor :lol:

2 saat önce, ali yasin ulaş yazdı:

Walkerların t-rexini yapmışsın Kenan abi, kolay gelsin :) çok güzel detaylar

Çok sağ ol Ali sizler kadar olmasa da bir miktar kurguladık :lol:

2 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

:wub: Buluşmada canlı, canlı gördük, muhteşem bir model olacak, ellerine sağlık.

Gökay çok sağ ol,sen beğendin de o benimle gelen tuhaf modelci zat yarım kamyon laf söyledi,hasetlik ve kıskançlıkta kurdaleyi göğüsleyen Baky ne olacak :P

1 saat önce, Orkun Çetin yazdı:

Kenan komtanım önünde saygıyla eğiliyorum. 

Çok sağ ol Orkun patron :lol:

1 saat önce, Mutlu Toker yazdı:

Olmamış. Merdiven çok yukarıda. Baky begi bekliyoruz :P . Ellerine sağlık .

Mutlu çok sağ ol,evet ustam olmamış bende dedim pırayministır Bakye ama nafile adam üzümlü kurabiyenin derdine düştü biliyorsun :D

1 saat önce, Çağlar Büyükfırat yazdı:

Kenan abi sözün bittiği yer dedikleri yer işte burası :) Efsane gerçekten muhteşem eline emeğine sağlık abi. :wub:

Çağlar çok sağ ol,sen bana diyorsun ama o bobintelli,çift tribün motorlu hala gözümün önünde :lol:

Bir saat önce, Tolga Çatal yazdı:

Haaahhhhh, tam süper oldu, "kendi kitini kendin yap" diyordunuz, aha da yaptı :) Şimdi Baki abi düşünsün :):)

Tolgacığım Tolgacığım dur hemen kızıştırma o alevli adamı az sonra saracak bana yine demedi deme bak :lol: herif düşünmüyor ki direk kafa üstü atlıyor :P

54 dakika önce, Hakan Güney yazdı:

Kolay gelsin...Bunuda çok beğenerek takip edeceğim...:)

Eyvallah Hakan hocam,her ne kadar bu çeşit imalatlarda sizler kadar yatınkınlığım pek yok,kampanyada tuzumuz olsun dedik,umarım tat verelim derken ağzımız yanmaz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 07.02.2018 at 09:17, Ahmet Aslanlı yazdı:

Üst kısım yerinde ve güzel olmuş da ben bacakçıyım. Islık çalabilsem çalardım. Bu bacaklar ne ya. Kopya çeke çeke yapmaya çalışacağım fotografları kimse kaldırmasın.

Ahmet çok sağ ol,bacak plastik çubuktan kolay yaparsın sende :D

On 07.02.2018 at 09:32, Evren İmgel yazdı:

Noluyor ya ? Yine konuşturmuşsun DIY olayını  :)  Senden yeni kapı diosu beklerken rahmetli Galip Tekin çizgilerine  yaklaşan bir araç çıktı :) 

Evren beni Baky bey itti bu işlere :D

On 07.02.2018 at 09:49, Yunus Emre Coşkun yazdı:

Wow. İnanılmaz. Kolay gelsin abi.

Benim çocukluğumda Earth 2140 diye bir strateji oyunu vardı. Aşağıya bir görselini koyuyorum. Oradaki robotlara benziyor. Acaba diyorum sen de gençken oynadın mı bunu :D earth-2140-trilogy-screenshot.jpg

Emre çok sağ ol yapmaya çalışıyoruz diyelim :D

On 07.02.2018 at 09:50, Bulut Solmaz yazdı:

Hiç olmamış, çok basit olmuş. Uçağıma kaşgöz .... hedede cızzzt... (Çarpılır adam ya)

Bende hatlar yandı şu an

Evet bende dedim olmadığını ama yinede devam ettiler :D

On 07.02.2018 at 10:37, Can Gürkök yazdı:

Sevgili Kenan Komutanım,

biz maket parçalarını aslına uygun birleştirmeye çalışıyoruz.Senin kite de ihtiyacın yok.

Helal olsun

Eyvallah abim,ama bu işler pek beni sarmadı,biter bitmez ver elini canım cetler :D

On 07.02.2018 at 10:42, Eren Erdogan yazdı:

Kumpasların, ölçümlerin, plan ve projelerin bol bol kullanıldığı bir çalışma olmuş Kenan abi. 

Mükemmel ilerliyor..  Ayaklar takılınca bir an çocukluk zamanlarımda izlediğim ilk RoboCop filminde yer alan robotu hatırladım. 

Kolay gelsin

Eren çok sağ ol,evet robocop oldu az biraz :D

On 07.02.2018 at 11:29, baki temel yazdı:

Komutan ellerine sağlık yerli ve milli ilk savaş robotumuzu sen yapacan  bu gidişle.Gerekli çamuru toplantıda atmıştım zaten buradada yazıp konu kirliliği yapmayayım.Takıldığın yerde çekinme sor:P

Eyvallah sayın paşam,çamur iyidir at yıkanınca çıkar omo ilen :D takıldığım her yeri seninle aşarım pirim ,idolüm :lol:

On 07.02.2018 at 13:26, Alperen Açıkol yazdı:

Akıllara zarar çalışma resmen, canlı canlı gördüm Kenan komutan döktürmüş eline sağlık komutanım :D 

Alperen çok sağ ol,ben dökerim malum zat toplar işine değil mi :lol:

On 07.02.2018 at 13:50, Fatih YILDIZ yazdı:

Müthiş olmuş, hayretle ve imrenerek izliyorum. Tebrik ederim,ellerine sağlık Kenan ustam.

Fatih çok sağ ol,az kaldı bitmek üzere :)

On 07.02.2018 at 23:04, Can SARICAN yazdı:

Buluşmada yakından görme ve inceleme şansım oldu ve o günden beri kendimi toparlıyamıyorum. Hayata küstüm, psikolojik destek almaya başladım...:huh: Amaan yansın geceleeer...:D

Can üstat verme şu gazı bak,koşarak geliriz bir sonraki toplantıya bil istedim :lol: benim ilacım hazır,göz dahil her yere sürülür terramycin bakysilin 1000 mg :lol:

On 07.02.2018 at 23:57, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Bilim ve kurgu kelimelerinin tam hakkını vermişsin abi şaşkınlıkla izledim. :) Emeğine sağlık.

Kubilay çok sağ ol,hakkını verdim ortaya bu çıktı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Faremizin ana rengi H403 atıldı.Ardından sünger tekniği ile pas ve siyah renkler kullanılarak döküntüler yapıldı,H8 ile de bazı yerlere kuru fırçalama yapıldı.X-22 atıldı,orta ayar bir yıkama uygulandı siyah ile.Parlaklık mat vernik ile son bulacak şimdilik bu kadar :D tabi bazı yerlerde küçük oynamalar olacak ;)

87888990919293

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Metin ALDEMİR yazdı:

Uzun zamandır herhangi bir model yapamıyorum epey bir süredir de foruma da bakamıyordum girdiğimde ilk baktığım bu proje oldu e zaten buda son oldu.  :D:D:D Enişte tam Zihni Sinir bir proje zaten zihni de sinir olur bu işe :DDe haydi kolay gele.....:D:D:D:D:D 

Çok sağ ol Metin kardeşim,artık bu hobiyi bırakmış gördüm seni :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
54 dakika önce, Gökay Yalçın yazdı:

Kenan abi harika görünüyor, ufak, tefek bir kaç dokunuş kalmış.

Kolay gelsin.

Gökay çok sağ ol,o küçük dokunuşlara başladım :D

22 dakika önce, Umut Can Aydın yazdı:

Harikaa :) Kolay gelsin Kenan abi

Çok sağ ol Umut,bak toplantıda yüzüne bakmadığın hamamböceği şimdi nasıl olmuş :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

YİNE harika bir iş. Yaw adamın bir işi kötüyü geçtim orta derece olsun ya... Yok. Elini attığı her işi çok iyi yapıyor. Eski dioramalarınıza filan da baktım. harika işler.

95

Şeytan ayrıntıda gizlidir. Ben o kablo detayına bittim.

Önünüzde YİNE saygıyla eğiliyorum.

Stalk cumusun arkadaşım, niye bakıyon adamın eski dioramalarına ne gereği var eski defterleri karıştırmanın :P:) . Kenan komutanım bu adama dikkat et, Baki Beg den tehlikeli olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.