Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Fatih Taş

1/35 I G6 Rhino SPH I Takom I Fatih Taş

Recommended Posts

31 dakika önce, Kürşat Kaan AKKOYUN yazdı:

Farika Cumhuriyeti neresi abi :) İnşallah benim evin 70 km yakınında değildir. Yoksa tehlikeli :D

Ben aracı çok sevdim. Değişik bir şey. Sen kim bilir neler ekleyeceksin.

kurgu ya bilinmeyen başka bir ülke anlasana doktorcum:blink:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 02.02.2018 at 15:27, Gökay Yalçın yazdı:

Efsaneymiş, kampanya için '' Railgun '' olarak revize edebilirsin diye teklif edeceğim ama bu hali ile de çok güzel, kolay gelsin abi.

Teşekkürler Gökay :) Emin ol stokta bir tane daha olsaydı kesin bunu kampanyaya dahil ederdim. Evvelsi sene takip ettiğim bir proje ile alakalı olduğu için rafımda olmasını istediğim bir model bakalım.

On 02.02.2018 at 15:46, Kerem Erkmen yazdı:

Bunu 26-27 cm düşünmüştüm ama sandığımdan daha küçükmüş.
Güzel bir model. Merak ediyorum gerçekten.
Fatih, başla bir an önce :)

Tamponlar eklenince uçtan uca yaklaşık 27 santim oluyor aslında ama ben de daha iri bir şey bekliyordum açıkçası :) 

On 02.02.2018 at 15:50, Umut Can Aydın yazdı:

Kolay gelsin Fatih abi güzel kitmiş .) 

Teşekkürler Umut :) 

On 02.02.2018 at 16:05, Kürşat Kaan AKKOYUN yazdı:

Farika Cumhuriyeti neresi abi :) İnşallah benim evin 70 km yakınında değildir. Yoksa tehlikeli :D

Ben aracı çok sevdim. Değişik bir şey. Sen kim bilir neler ekleyeceksin.

Farika Cumhuriyeti, klavyeyi hızlı kullandığını sanıp aslında kullanamayan insanların yaşadığı bir ülke  :) 

Araç güzel, ama niyet KÇG yapmak. Çünkü içine yönelik kaba detay bile yok. Bir de çok aradım ama iç referansı bulamadım :( Ama güzel boyar ve eskitebilirsem bu haliyle bile göz alıcı bir model olur sanırım :) 

On 02.02.2018 at 16:37, baki temel yazdı:

kurgu ya bilinmeyen başka bir ülke anlasana doktorcum:blink:

:P

On 02.02.2018 at 17:29, ali yasin ulaş yazdı:

süper araçmış, merakla takipteyim

Teşekkürler :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuyu açtığımda yapıma ufaktan başlamıştım. Bugün itibarıyla ufak tefek putty ve maske işlerinde sonra astara hazır hale geldi.

Genel itibariyle parça uyumu gayet iyi. Tek problem benim kutudan çıkan büyük parçaların neredeyse hepsi ecnebileri warped dediği eğilmiş durumdaydı. Dolayısıyla ana gövde parçalarının bir kısmında CA yapıştırıcı kullandım.

Ön tekerler istenirse hareketli yapılabiliyor ve ben de öyle yaptım ama biraz sıkıntılı oldular. Hata yaptığımı zannetmiyorum ama yapacaklar dikkat ederse iyi olur.

QVvnQv.jpg

Destek ayaklarının bir parçasını ufacık odada zemine kurban verdim. Parçayı bulacağım diye dip köşe temizlik bile yaptım ama nafile :( Ben de eksik parçayı kendim ürettim.

bBk0yG.jpg

dO8JX7.jpg

İçine yönelik neredeyse hiç referans bulamadım. Renkleri tamamen kılavuza ve daha önce yapan yabancı bir modelciye bakarak boyadım. Kapattıktan sonra fark ettim ki foto da çekmemişim. Tek iç fotomuz budur...

5DLvYD.jpg

Ben bu halini bizim çocukluğumuzdaki Uzay 1999 dizisindeki araca benzettim :)

0ElZyR.jpg

JQqG3W.jpg

4a1n0p.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.