Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Ahmet Gürkan

1/45 | Class DD-51 Japon Demiryolları Dizel Lokomotifi | Aoshima | Ahmet Gürkan

Recommended Posts

19 dakika önce, ibrahim öner yazdı:

Ne güzel olmuş Ahmet çok güzel

5 dakika önce, Şenol Topcu yazdı:

Ahmet ellerine sağlık harika olmuş...

5 dakika önce, Gökay Yalçın yazdı:

Vay, anam vay ! 😁 Tebrikler Ahmet çok, çok güzel bir model olmuş, 4-5 senedir ilk defa bir tren modeli yapıldığını görüyorum, umarım örnekleri çoğalır.

Teşekkür ederim abiler...  Aoshima'nın bir iki lokomotif modeli daha var. Belki bu sene, belki öteki sene mutlaka benden bir örnek daha gelir, zorluğuna rağmen keyifle yaptığım bir iş oldu... :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, ali yasin ulaş yazdı:

Şahane olmuş Ahmet, raylar, kar, film seti gibi, çok orjinal oldu bu bitirme şekli, eline sağlık

Sağol Ali kardeşim teşekkür ederim... Kar fikri en başından beri aklımdaydı aslında... Hayalini kurup da yapamadığımız seyahatler olur ya hep, yaş 50'ye gelir halen çıkamamışsıdır o yola... Kışın bu zamanları bir Ankara-Kars tren seyahatinin hayalini kurarak yaptım desem :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Ahmet Gürkan yazdı:

Sağol Ali kardeşim teşekkür ederim... Kar fikri en başından beri aklımdaydı aslında... Hayalini kurup da yapamadığımız seyahatler olur ya hep, yaş 50'ye gelir halen çıkamamışsıdır o yola... Kışın bu zamanları bir Ankara-Kars tren seyahatinin hayalini kurarak yaptım desem :) 

çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu tamam mı :) bizde kuruyoruz o express hayalini, kazların yağlandığı döneme denk getirmek lazım :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.