Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Kenan Turhan

1/48 |T-38A Talon THKv 121.Filo| Wolfpack| Kenan Turhan

Recommended Posts

Ellerine sağlık splinter usta genel olarak ve temel modelcilik kriterleri açısından bakarsak başarılı bir model;).Amma velakin teknik ve taktik detaylara da bir takım sıkıntılar göze çarpmakta:blush: .bu sıkıntıları ön görüp bu konuda sana küçük tüyolar vermistim ama bakıyorumki kulak arkası edilmiş:angry:.Ne diyelim allahın selameti başın üste olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Beğenip yorum yapan tüm dostlara teşekkür ederim

Hehehehe Baki bey'e teşekkür yok yani :D

Elinize sağlık. Üstat. Her zamanki gibi Çok güzel bir çalışma olmuş.

Ama egsozlar konusunda Gökay bey gibi düşünüyorum. Bunan çok daha iyi egsozlarınızı gördüm (nasıl laf o ya :P) bu uçakta biraz uğraşmak istememişsiniz gibi.

Onun dışındaki detaylar harika.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Osman Yener yazdı:

Detayı, boyaması ve genel işçiliği ile çok güzel bir model ortaya çıkardınız. Ellerinize, gözlerinize sağlık.

Osman hocam çok sağ ol :)

5 saat önce, Ferhat Karadeniz yazdı:

Yine bir kenan komıtan klasiği ayakta alkışlıyorum. inanmıyana foto atarım 😂

Ferhat başkanım benim çok sağ ol,ben inanırım ama Baki inanmaz :D

5 saat önce, Umut Can Aydın yazdı:

Ellerine sağlık Kenan Abi çok güzel oldu

Umut çok sağ ol kardeşim :)

4 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Kenan abi ellerine sağlık, kokpiti çok beğendim, egzozların görünümü biraz daha efektif olabilirdi diye düşünüyorum.

Gökay kardeşim çok sağ ol,o egzozlar da öyle oldu demiştin ama inan uğraşmadım şerefsiz kılavuzda yanık demir at diyordu o yaktı beni :D

4 saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Kenan abi eline sağlık.

Süpersonik Jetler arasında gerçekten savaş uçağı hatlarını taşıyan tek uçak diyebilirim bu güzellik için. 

Koltuklar harika görünüyor ve elbette Türk Hava Kuvvetleri olması ayrı bir güzellik katmış.

Eren çok sağ ol kardeşim,evet bu arkadaş ve F5 ler diğer süpersoniklerin içinde bir kuğu gibi zarif :)

3 saat önce, Can Gürkök yazdı:

Kenan komutanım çok beğendim valla.Açık renk modellerde yıkama çok hoş görünüyor.Ellerine sağlık

Abi çok sağ ol,özellikle beyaz bir miktar sıkıntı ama rafa kaldırdım artık :D

3 saat önce, baki temel yazdı:

Ellerine sağlık splinter usta genel olarak ve temel modelcilik kriterleri açısından bakarsak başarılı bir model;).Amma velakin teknik ve taktik detaylara da bir takım sıkıntılar göze çarpmakta:blush: .bu sıkıntıları ön görüp bu konuda sana küçük tüyolar vermistim ama bakıyorumki kulak arkası edilmiş:angry:.Ne diyelim allahın selameti başın üste olsun.

Derelerin,tepelerin,engin deniz ve uçsuz bucaksız bozkırların atmosferik basınçla çalışan iki,bazende oniki zamanlı içten yanmalı,dıştan atmalı fosil modelcisi duayen insan erişilmez zeka Baki,adım Kenan elimden gelen bu,pek uymadı ama uysa da uymasa da :Devet boynuz kulağı geçmiş görünüyor,artık yapacak bir şey yok :Dbundan sonra gölgenden çıkmak yok,dediklerini harfiyen yapacağım yapmazsam acı biber sürsünler ama sana :D

3 saat önce, ali yasin ulaş yazdı:

decaller bile güzelliğini bozamamış, eline Sağlık Kenan Abi

Yasin kardeşim çok sağ ol,ama mister Baky bey olmadı diyor :D

2 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Hehehehe Baki bey'e teşekkür yok yani :D

Elinize sağlık. Üstat. Her zamanki gibi Çok güzel bir çalışma olmuş.

Ama egsozlar konusunda Gökay bey gibi düşünüyorum. Bunan çok daha iyi egsozlarınızı gördüm (nasıl laf o ya :P) bu uçakta biraz uğraşmak istememişsiniz gibi.

Onun dışındaki detaylar harika.

Bulut hocam çok sağ ol,baky beye yok herkese var,ona yok o kazana düşmüştü veletken :lol: yaptık bir tembellik egzozda acıyın az vurun yüzüme gözüme apilerim,tövbe bir daha yapmayacağım,artık maket yerine trafik ışıklarının yanında ben mendil satacağım,Baky misterde cam silecek tükürükle hahhhaaaaa :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ellerine sağlık Komutanım... Bu sefer çıtayı biraz daha aşağı çekmişsin. Decaller seni bunaltmış belli ki... Gökay'ın egzos konusundaki düşüncesine katılıyorum. İniş takımlarına senden ince bir işçilik ve kablolama çalışması beklerdim.;) Ama kokpit ve özellikle gösterge paneli çok güzel olmuş. Başarılarının devamını diliyorum.:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
52 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Siz mendilinde en iyisini satarsınız hocam.
Mendile Krem tüpünden detay ekler, kenarları perçinlersiniz. Bu kez biz değil surili mentilci ler size imrenerek ve hasetle bakar.

Yaparım bak gaz verme :D 

14 dakika önce, Can SARICAN yazdı:

Ellerine sağlık Komutanım... Bu sefer çıtayı biraz daha aşağı çekmişsin. Decaller seni bunaltmış belli ki... Gökay'ın egzos konusundaki düşüncesine katılıyorum. İniş takımlarına senden ince bir işçilik ve kablolama çalışması beklerdim.;) Ama kokpit ve özellikle gösterge paneli çok güzel olmuş. Başarılarının devamını diliyorum.:D

Can hocam,çok sağ ol var ol ama her dönem yükselen çıta olmaz değil mi az da aşağı insin :D dekaldi,beyaz renkti,yıkamaydı derken biraz aceleye geldi bu,oysaki dediğin gibi iki hidrolik bir kaç kablo az açık renk egzoz olmalıydı ama olmadı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Mutlu Toker yazdı:

Emeğine sağlık komutan, beyaz beyaz iç açıyor.

Çok sağ olunuz var olunuz efem,peynir gibi bembeyaz :D

4 saat önce, a.mümtaz yıldız yazdı:

zatı alinizi alkışlıyorum Kenan komutanım 

Çok çok sağ olunuz Mümtaz abiciğim :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.